Пошук по сайту


Нака з

Нака з

Сторінка1/9
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З30.01.2017

м.Кривий Ріг

№ 43Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

На виконання наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 20.10.2016 №688/0/212-16 «Про терміни проведення І (міського, районного) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2016-2017 навчальному році», наказу управління освіти і науки виконкому міськради від 05.09.2016 №280 «Про організацію науково-дослідницької діяльності учнівської молоді в 2016-2017 н.р.», на базі загальноосвітніх закладів міста було проведено І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Інтелектуальні змагання старшокласників проводилися за відділеннями:

 • мовознавства, літературознавства фольклористики та мистецтвознавства - на базі Криворізьких спеціалізованих шкіл 71, 118;

 • історії - на базі Криворізького Жовтневого ліцею;

 • комп’ютерних, технічних наук на базі Криворізького Центрально-Міського ліцею;

 • хімії та біології, екології та аграрних наук, наук про Землю - на базі Криворізького природничо-наукового ліцею;

 • економіки, філософії та суспільствознавства на базі Криворізької спеціалізованої школи №70;

 • математики, фізики та астрономії на базі Криворізького Жовтневого ліцею.

Згідно з положенням про міський конкурс, відповідно до вимог Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України конкурси відбіркового етапу проходили у три тури:

І - написання контрольної роботи з базового предмету відповідно до відділень і секцій;

ІІ - заочний, рецензування учнівських науково-дослідницьких робіт;

ІІІ - публічний захист учнівського наукового дослідження.

До роботи в журі були залучені науковці вищих навчальних закладів міста, вчителі та психологи ЗНЗ, керівники гуртків ПНЗ, співробітники науково-дослідних та експериментально-дослідних установ.

Загальна кількість учасників складала 697 конкурсантів-учнів 7-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міст.

На думку журі, оформлення більшості конкурсних робіт відповідало вимогам, зазначеним у наказі МОН України від 24.03.2014 №259 «Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учні-членів МАН України».

Під час заочного оцінювання здійснювалась перевірка конкурсних робіт ліцензованою комп’ютерною програмою з пошуку плагіату «eTXT.Antiplagiat» (ліцензія №2839/92).

У процесі перевірки учнівських науково-дослідницьких робіт було виявлено значно меншу, порівняно з минулим роком кількість порушень наукової етики конкурсантами.

Найбільше робіт з елементами плагіату виявлено на відділенні мовознавства.

Також мали місце реферативні роботи, роботи, які не відповідали заявленій конкурсантом секції, представлені в якості конкурсних науково-дослідницьких робіт екологічні проекти учнів.

Написання контрольних робіт із базових дисциплін виявило достатній рівень знань з базових предметів.

Найвищі бали з української мови та літератури отримали учні КЗШ №60, 68, 79, КПГ, КГ №49, 91, 95, КЦМЛ, КОЛІ, з російської мови та літератури – старшокласники КЗШ №32, КСШ №71, КГ №91, 95, КОЛІ, з німецької мови - учнів КГТЛ №129, КСЗШ №20, КПГ, КЦМГ, з англійської мови учні КЗСШ №4, КСШ №71, 107, КЦМЛ, КГ №91.

Низькі результати з французької мови були у всіх конкурсантів секції.

З історії України кращі результати показали учні КЗСШ №4, КСШ №71, 118, КПГ, КПГ, КЦМЛ, КЦМГ, КГ №91, 95, КПНЛ, КЦМЛ, КЖЛ, КЗШ №45, 72, 122, 126, КОЛІ.

Належний рівень знань математики продемонстрували учні КГ №95, КГТЛ №129, КЦМЛ, КПНЛ, КНТМЛ №81, КЖЛ, КГ №49, 91, 95, КЗШ №32, 68, а з фізики - учні КГТЛ №129, КГ №49, КПНЛ, КЖЛ.

Добре підготувалися до контрольної роботи з географії учні КГТЛ №129, КЦМЛ, КСШ №74.

Високими балами відзначено роботи з біології учнів КЦМЛ, КПГ, КГ №91, КНТМЛ №81, КОЛІ КСШ №71, КЗШ №55, 60, 102, 126, з хімії – учнів КГ №91, та КЦМЛ.

Під час публічного захисту більшість конкурсантів довели, що достатньо володіють досліджуваним матеріалом, уміють вести наукову дискусію, аргументовано відстоювати свої переконання.

За сумою оцінок заочного туру, контрольної роботи і публічного захисту науково-дослідницької роботи визначено переможців і призерів, роботи яких рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2017 року.

Але, залишаються проблемою оформлення робіт, відсутність комплексної підготовки конкурсантів до багаторівневих заходів, які мають декілька турів. Так, отримавши високі оцінки за творчий доробок, емоційний, переконливий захист власних творів деякі учні набрали недостатню кількість балів за контрольну роботу з базового предмету. Це вплинуло на загальний результат конкурсантів і позбавило їх права на участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Таким чином, І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України виявив певні недоліки в роботі з учнями, які займаються науково-дослідницькою діяльністю, серед яких:

 • відсутність системної підготовки з боку вчителів профільних предметів;

 • незнання і недотримання Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учні-членів МАН України науковими керівниками юних дослідників, що призвело до помилкового вибору секцій, відділень для захисту учнівських досліджень;

 • використання вчителями-науковими керівниками учнівських олімпіадних проектів з екології у якості науково-дослідницьких робіт;

 • надання конкурсних робіт, у яких, шляхом перевірки, виявлено ознаки плагіату;

 • написання науковим керівником учнівської конкурсної роботи (секція «Психологія», відділення хімії та біології).

Якісна підготовка з боку адміністрації, педагогічних колективів Криворізької педагогічної гімназії, Криворізького Жовтневого ліцею, Криворізького природничо-наукового ліцею, Криворізького Центрально-Міського ліцею, Криворізьких спеціалізованих шкіл 70, 71, 118 обумовила проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України на високому організаційному рівні.

Виходячи з вищезазначеного та враховуючи рішення журі,
Н А К А З У Ю:


 1. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому міськради

Прокоп’євій Т.М., директору Криворізької педагогічної гімназії, Бабовій Н.С., директору Криворізького Жовтневого ліцею, Поручинському П.А., директору Центрально-Міського ліцею, Башук Л.В., директору Криворізького природничо-наукового ліцею, Ткаченко Н.О., директору Криворізької спеціалізованої школи №71, Черняковій О.А., директору Криворізької спеціалізованої школи №118, Бондаруку В.О., директору Криворізької спеціалізованої школи №70 за створення належних умов під час проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
2. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

2.1. Ознайомити з даним наказом керівників закладів освіти та вжити заходи щодо подальшого залучення обдарованої учнівської молоді до участі в конкурсах, що проходять під егідою МАН України.
2.2. Забезпечити участь переможців та призерів (рекомендованих журі) конкурсу та учнів-вихованців профільних гуртків «МАНУМ» ДОР» у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України (додаток № 1), згідно з графіком, що додається (додаток 2).
3. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста

КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради Данилович Л.Я., контроль – на заступника начальника Басову Т.Л.


В.о. начальника управління Т.Кріпак

Данилович Людмила Ярославівна,

405-01-11

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

від 30.01.2017 №43

Заявка

на участь у II (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН України м. Кривого Рогу

/переможці, призери І (міського) відбіркового етапу та вихованці профільних гуртків КПНЗ «МАНУМ»ДОР»/

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства/
ПІБ учасника

Заклад

Клас

Тема роботи

Науковий керівник

Секція «Українська мова»Ляшенко Дарина Леонідівна

КГТЛ №129

11

Лексико-семантичні та словотворчі особливості ерг онімів міста Кривого Рогу

Буряк Катерина ВіталіївнаЖуравська Валерія Андріївна

КГ №91

10

Проблема культури мовлення в засобах масової інформації

Мокряк Оксана Іванівна

Віняр Ганна Миколаївна

Секція «Українська література»

1

Фатющенко Влада Русланівна

КПГ

9

Символомислення новел Василя Стефаника

Ревун Оксана Юріївна

2

Яригіна Анастасія Олександрівна

КГ № 49

11

Роль метафори у поетичній збірці Я. Костенко «Триста поезій»

Сидоренко Наталія БорисівнаПавловська Маргарита Янівна

КЗШ № 79

10

Роль пейзажів у романі С. Талан «Розколоте небо»

Саєнко Оксана ВасилівнаТєлєгіна Дар’я Михайлівна

КГ № 91

11

Образ ліричної героїні у поезіях Любові Баранової

Мокряк Оксана Іванівна

Секція «Фольклористика»

1

Плешивцева Ірина Олексіївна

КГ № 95

9

Фольклорні мотиви в сучасній українській музиці

Дзюбенко Олена Валентинівна

Секція «Мистецтвознавство»

1

Степанов Владислав Сергійович

КЗШ № 60

11

Імпресіоністичні мотиви у живописній спадщині криворізького художника Бондаренка Юрій Миколайовича

Ходакова Олена Миколаївна

Секція «Літературна творчість»

1

Дячук Анастасія Денисівна

КГ №49

10

«Надто про своє»

Красіна Тетяна Анатоліївна

2

Рой Діана Максимівна

КЗШ №55

11

«Казки»

Витрищенко Світлана Миколаївна

3

Боровенкська Катерина Сергіївна

КНВК №35 – ліцей «Імпульс»

10

«Белые крылья»

Модло Олена Петрівна

Секція «Світова література»

1

Кузьменко Дарія Валеріївна

КГ №95

10

Сатиричні маски тварин як спосіб відображення відносин у філософській казці Ф.Іскандера «Кролики і удави»

Почтова Олександра Степанівна

Секція «Російська література»

2.

Контарь Мар'яна Олександрівна

КСШ №71

9

Автобиографизм и его влияние на создание образов в повести Бориса Васильева "А зори здесь тихие"

Гродікова Олена Володимирівна

Секція «Німецька мова»Сьомка Уляна Юріївна

КСЗШ №20

9

Семантичне значення фразеологізмів, в склад яких входить назва частин тіла, в німецькій та українській мовах

Ніколаєва Вікторія Володимирівна

Дремлюга Олександр Олександрович

 1. 3

Коряка Анна Вікторівна

КСЗШ №20

9

Аналіз використання англомовних запозичень у статтях на тему «Lernen» у журналі «Spiegel»

Ніколаєва Вікторія Володимирівна

Дремлюга Олександр Олександрович

 1. 4

Матрос Владислав Віталійович

КСЗШ №20

10

Відображення понять «лінь» та «праця» у фразеологізмах у німецькій та українській мовах

Ніколаєва Вікторія Володимирівна

Дремлюга Олександр Олександрович

 1. 5

Міхєєв Денис Валерійович

КСЗШ №20

9

Семантико-концептуальна та лінгвістична характеристики сучасного молодіжного сленгу німецької мови

Ніколаєва Вікторія Володимирівна

Дремлюга Олександр Олександрович

 1. 6

Чижук Марія Ігорівна

КСЗШ №20

10

Символіка хустинки в Україні та Європі. Роль хустинки в житті Герти Мюллер (в Нобелівській промові)

Ніколаєва Вікторія Володимирівна

Дремлюга Олександр Олександрович

 1. 7

Тищенко Валерія Костянтинівна

КЗСШ№4

9

Лексико-семантичне та функціональне навантаження фразеологізмів з компонентом «знати, розуміти» у німецькій та українській мовах

Дремлюга Олександр Олександрович

 1. 8

Кондрашов Дмитро Андрійович

КГТЛ №129

9

Структурно-семантичні особливості лексичних одиниць на позначення особи у сучасній німецькій молодіжній мові та специфіка їх функціонування

Дремлюга Олександр Олександрович

 1. 9

Пікеніна Дар’я Дмитрівна

КПГ

10

Фразеологія сучасної молоді в німецькій мові

Дремлюга Олександр Олександрович

Дзевицька Лариса Сергіївна

 1. 1

Кривонос Дарина Сергіївна

КЗСШ №4

10

Прізвища і прізвиська в системі німецької мови

Дремлюга Олександр Олександрович
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Білоцерківського району сучасних І якісних підручників, відповідно до Положення про апробацію та моніторингові дослідження навчальної...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка