Пошук по сайту


Інформатика 10 кл

Інформатика 10 кл

Інформатика 10 кл.

(1 год. на тиждень 35 год.)Інформаційні технології у навчанні (2 год.)

Дата

1

Навчання в Інтернеті.Огляд українських та зарубіжних освітніх веб-ресурсів. Веб-енциклопедії. Інтерактивне дистанційне навчання.
2

Програмні засоби навчання іноземних мов Електронні словники й програми-перекладачі. Форуми перекладачів. Мультимедійні курси вивчення іноземних мовТекстовий процесор (7 год.)
3

Створення нумерованих і маркованих списків. налаштування параметрів сторінок. Створення колонтитулів. Перегляд документа в різних режимах. Друк документа.
4

Таблиці в текстових документах. Вставлення зображень у текстовий документ і налаштування їхніх властивостей. Практична робота №1. Робота з таблицями і зображеннями у текстових документах.
5

Робота з редактором формул. Практична робота №2. Робота з редактором формул.
6

Використання стилів, правила стильового оформлення документів різних типів. Поняття про схему документа. Автоматичне створення змісту документа.
7

Поняття про шаблон документа; створення документа за допомогою майстра.

Практична робота №3. Використання стилів і шаблонів документів.
8

Настроювання середовища користувача текстового процесора.
9

Узагальнююче заняття з теми Текстовий процесор.Комп’ютерні презентації (6 год.)
10

Поняття презентації та комп’ютерної презентації, їх призначення. Поняття про слайдові та потокові презентації. Огляд програмних і технічних засобів, призначених для створення і демонстрації презентацій.
11

Створення презентації за допомогою майстра автовмісту та шаблонів оформлення, створення порожньої презентації, а також однієї презентації на базі іншої. Відкриття презентації та збереження її в різних форматах.
12

Створення текстових написів і вставлення графічних зображень на слайди презентації.

Практична робота №4. Розробка слайдової презентації.
13

Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда. Анімаційні ефекти змінювання слайдів. Практична робота №5. Анімація в слайдових презентаціях.
14

Демонстрація презентації у різних програмних середовищах.
15

Узагальнююче заняття з теми Комп'ютерні презентації
16

Контрольна робота за І семестр

Інформатика 10

ІІ семестр
Системи опрацювання табличних даних (11 год.)Електронні таблиці. Табличний процесор (5 год.)
17

Поняття електронної таблиці. Запуск табличного процесора, відкриття й збереження документа. Огляд інтерфейсу табличного процесора. Поняття про книги, аркуші, рядки, стовпці, клітинки. Навігація аркушем і книгою; виділення елементів книги й аркушу. Введення даних до клітинок і редагування їх вмісту.
18

Копіювання, переміщення й вилучення даних. Автозаповнення. Форматування даних, клітинок і діапазонів клітинок
19

Практична робота №6. Введення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процесора.
20

Використання найпростіших формул. Абсолютні, відносні та мішані посилання на клітинки і діапазони клітинок. Посилання на клітинки з інших аркушів та з інших книг. Копіювання формул та модифікація посилань під час копіювання.
21

Практична робота №7. Використання формул в електронних таблицях.Аналіз даних у середовищі табличного процесора (6год.)
22

Графічний аналіз рядів даних. Різновиди діаграм, їх створення та налаштування. Практична робота №8. Графічний аналіз рядів даних
23

Призначення й використання основних математичних, статистичних, логічних функцій табличного процесора.
24

Сортування й фільтрування даних у таблицях. Використання розширених фільтрів.
25

Практична робота № 9. Аналіз даних з використанням функцій табличного процесора
26

Проміжні підсумки та зведені таблиці.Автоматизоване вибирання даних із таблиць.
27

Автоматизоване вибирання даних із таблиць. Умовне форматування даних
28

Практична робота №10. Фільтрування даних й обчислення підсумкових характеристикСлужби Інтернету (6 год.)Електронна пошта (3 год.)
29

Принципи функціонування електронної пошти. Огляд програм для роботи з електронною поштою. Робота з електронною поштою через веб-інтерфес:ڏреєстрація поштової скриньки, надсилання, отримання й перенаправ­лення повідомлень, навігація серед папок, вилучення повідомлень, вкладання файлів. Практична робота №11. Електронне листування через веб-інтерфейс.
30

Робота з поштовим клієнтом: управління обліковими записами, надсилання, отримання й перенаправлення повідомлень, використання шаблонів повідомлень, розміщення повідомлень у папках, вилучення повідомлень. Перегляд атрибутів повідомлень, вкладання файлів, використання адресної книги, списків розсилання, довідкової системи. Створення власних шаблонів листів
31

Етикет електронного листування. Практична робота №12. Електронне листування за допомогою поштового клієнта.Інтерактивне спілкування (3 год.)
32

Поняття миттєвого повідомлення. Обмін миттєвими повідомленнями: принципи функціонування служби, огляд популярних програм. Практична робота № 14. Спілкування на форумах та в чатах.
33

Реєстрація в службі обміну миттєвими повідомленнями. Створення й ведення списку контактів, надсилання текстових, графічних та відеоповідомлень.
34

Поняття форуму. Реєстрація на форумі та участь в обговореннях.Спілкування в чатах. Практична робота № 14. Спілкування на форумах та в чатах.
35

Контрольна робота за рік
поділитися в соціальних мережахСхожі:

Лекція з теми: „Інформатика як наука. Будова І принцип функціонування еом”
...

Інформатика 5 клас перелік орієнтовного навчально-методичного забезпечення...
Навчальний посібник «Інформатика. Робочий зошит» Ривкінд Й. Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. 5клас, Генеза

Вступ Програма «Інформатика»
Програма «Інформатика» для 5 – 9 класів спрямована на реалізацію мети та завдань інформаційно-технологічного компонента освітньої...

Вступ Програма «Інформатика»
Програма «Інформатика» для 5 – 9 класів спрямована на реалізацію мети та завдань інформаційно-технологічного компонента освітньої...

У вирі сучасних технологій
Для всіх відома істина, що інформатика – це наука для майбутнього, яке починається вже сьогодні. Інформатика у школі це більше, ніж...

Календарно-тематичне планування уроків інформатики для 6 класу Підручник...
...

Особливості нової програми з інформатики для 5 9 класів Підготувала: вчитель інформатики
«Інформатика», що буде викладатися у 5-9 класах. Програма «Інформатика» для 5–9 класів спрямована на реалізацію мети та завдань інформаційно-технологічного...

Електронні навчальні посібники з предмету «Інформатика» Курс: І курс...
Метою розробки електронних посібників з предмету «Інформатика» І і ІІ курс (10 І 11 клас) за рівнем стандарт є створення ефективних...

Конспект лекцій за курсом «інформатика та комп’ютерна техніка»
Конспект лекцій за курсом «інформатика та комп’ютерна техніка» / Укладачі: Борисенко І.І., Граб В. А., Лебедєва О. Ю., Абросімов...

Морзе Н. В. Інформатика: підруч для 8 кл загальноосвіт навч закладів...
Підручник Морзе Н. В. Інформатика: підруч для 8 кл загальноосвіт навч закладів / Н. В. Морзе, О. В. Барна, В. П. Вембер. – К.: Уовц...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка