Пошук по сайту


Урок 21 Тема: Практична робота Опрацювання зображень створених раніше

Урок 21 Тема: Практична робота Опрацювання зображень створених раніше

Урок 21
Тема: Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше
Навчальна мета: Перевірити засвоєні знання на практиці.
Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з комп’ютером, самоконтролю, уміння конспектувати.
Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, дисциплінованості, посидючості.
Тип уроку: Комбінований урок.
Структура уроку


  1. Організаційний момент

  2. Етап орієнтації

  3. Етап проектування

  4. Етап навчальної діяльності

  5. Гра

  6. Контрольно-оцінювальний етап

  7. Домашнє завдання

Хід уроку
І. Організаційний момент

Доброго ранку, діти!

Ось дзвінок сигнал нам дав,

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо,

Урок скоріше починаймо.

Щоб урок нам розпочати,

Треба всім нам повторяти:

«Я уважний і серйозний,

Хоч іще малого зросту,

Зараз з силами зберусь,

Я нічого не боюсь.

Впевнений, кмітливий я,

Здобути хочу я знання.

Черговий, хто сьогодні відсутній в класі?

Сьогодні ми з вами розглянемо тему: «Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше».
ІІ. Етап орієнтації

Мета сьогоднішнього уроку перевірити ваші практичні навички по роботі з графічним редактором.
ІІІ. Етап проектування

План уроку

  1. Повторення

  2. Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше

  3. Гра

  4. Домашнє завдання




  1. Етап навчальної діяльності

Повторення

Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше

  1. Ввімкни комп’ютер

  2. Відкрий графічний редактор

  3. Відкрий документ з зображенням твоєї родини

  4. Видали на малюнку всіх, крім твоєї мами

  5. Напиши їй привітання з днем народження

  6. Розмалюй яскраво листівку

  7. Збережи малюнок

  8. Покажи вчителю

  9. Закрий графічний редактор.

  10. Коректно заверши сеанс роботи на комп’ютері


Фізкультхвилинка

1-2-всі пірнають;

3-4 - виринають;

5-6 - на воді кріпнуть крильця молоді;

7-8 - що є сили всі до берега поплили;

9-10 - обтрусились і за парти опустились.


  1. Гра

Завдання № 1. Розшифруйте за допомогою алфавіту, пронумерованого по порядку.
19, 20, 1, 3, 5, 1, 34, 23, 34, 3, 18, 5, 12, 34, 17, 7, 34, 22, 18,17, 7, 34, 22, 34, 3, 18, 4, 17, 12, 34, 17, 7, 34, 4, 18, 20, 10, 22, 30.

(Правда у воді не тоне, у вогні не горить)
Алфавіт, пронумерований по порядку

А

Б

В

Г

Д

Є

Е

Ж

З

И

Й

І

Ї

К

Л

М

Н

О

П

Р

С

Т

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Щ

Ь

Ю

Я



































23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35





























Завдання № 2. Розшифруйте за допомогою алфавіту, пронумерованого по порядку
22, 3, 12, 11, 34, 25, 3, 18, 21, 22,10, 14, 34, 32, 34, 3, 34, 20, 23, 26, 12, 34, 5, 6, 20, 8, 1, 3, 34, 22, 10, 34, 19, 18, 15, 7, 22, 12, 3, 34, 32, 34, 19, 18, 2, 12, 8, 1, 3.

19, 18, 3, 12, 22, 20, 32, 17, 1, 34, 14, 23, 15,30, 14, 1.

(Твій хвостик я в руці тримав, ти полетів, я побіжав.) (Повітряна кулька.)
Завдання № 3. Придумайте свій спосіб кодування інформації. Зашифруйте відповіді на загадки за допомогою свого коду:

  • Між двох світил я у середині один.

  • У будинку кімната гуляє, нікого не дивує.

  • Я побачив свій портрет, відійшов - портрета немає.




  1. Контрольно-оцінювальний етап

Сьогодні ми з вами на практиці навчилися застосовувати знання по роботі з графічним редактором.

Учитель оцінює роботу учнів на уроці


  1. Домашнє завдання

1. Вивчити терміни

2. §

3. пит..




поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Тема програми
Тема уроку: Корегування зображень. Робота з об'єктами. Робота з кольором. Робота з текстом. Фотомонтаж. Відеомонтаж

Урок №8 Тема. Практична робота № Використання програмних засобів...
Тема. Практична робота № Використання програмних засобів при вивченні фізики, хімії та біології

Урок №6 Тема. Практична робота № Наближених значень розв’язків рівнянь І систем рівнянь
Тема. Практична робота № Наближених значень розв’язків рівнянь І систем рівнянь

Урок №5 Тема: «Практична робота Складання алгоритмів для виконавців...
Тема: «Практична робота Складання алгоритмів для виконавців у словесній формі І у графічному вигляді. Виконання алгоритмів.»

Урок 26 Тема: Збереження зображень. Відкриття збережених зображень у редакторі
Розширити й поглибити уявлення учнів про графічний редактор Paint; навчити зберігати зображення й відкривати збережені зображення...

Тема Дата
Робота з основними елементами граафічного інтерфейсу користувача операційної системи. Практична робота №2 «Робота з інтерфейсом користувача...

Урок № тема уроку
Тема уроку: Системи опрацювання комп’ютерних презентацій. Програма Microsoft Office PowerPoint 2010 2007

Урок 21 Тема: Принципи побудови й обробки векторних зображень. Засоби...
Актуалізувати знання учнів про переваги та недоліки растрової І векторної графіки; познайомити з основними принципами побудови й...

Урок 29 Тема: Створюємо свої малюнки
Цілі уроку: вдосконалити вміння та навички щодо створення зображень у графічному редакторі Paint

Урок 2 Тема: Інформаційні процеси: зберігання, опрацювання, передання та пошук повідомлень
Навчальна мета: Познайомити учнів з інформаційними процесами та навчити їх застосовувати в житті



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка