Пошук по сайту


Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2013 рік за І квартал 2013 року №

Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2013 рік за І квартал 2013 року №

Сторінка1/6
  1   2   3   4   5   6
Виконання заходів щодо забезпечення виконання завдань

програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2013 рік за І квартал 2013 року


з/п

Зміст заходу

Виконання заходу за І квартал 2013 року

Джерела

Фінансування, тис.грн.

1. ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК
1.1. Проведення ефективної бюджетної та податкової політикиЗабезпечити контроль за виконанням заходів щодо збільшення надходжень до загального та спеціального фондів міського бюджету та економії бюджетних коштів

Надходження доходів загального фонду міського бюджету (без трансфертів з державного бюджету ) за січень-березень 2013 року збільшились на 143,6 млн. грн., або на 16,6% і склали 100,9 млн. грн. (102,8% до планового розпису на звітний період поточного року).

Отримано з державного бюджету дотацію у сумі 28,2 млн. грн., що становить 90,1% до планових призначень

До спеціального фонду міського бюджету у І кварталі 2013 року надійшло 24,0 млн. гривень.

Отримано субвенцій загального фонду з державного бюджету на суму 64,1 млн. грн. та субвенцію спеціального фонду на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг в сумі 2,8 млн. гривань.

-Здійснювати контроль за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів

Рішенням виконавчого комітету від 28.02.2013 року №172 “Про затвердження заходів щодо забезпечення виконання у 2013 році показників доходної частини міського бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів” передбачено забезпечити приріст доходів загального та спеціального фонду міського бюджету в 2013 році у сумі 18,9 млн. грн. та економію бюджетних коштів у сумі 17,2 млн. гривень.

За І квартал 2013 року приріст доходів загального та спеціального фонду міського бюджету склав 5380,4 тис. грн., що становить 28,5% до річних планових призначень.

Забезпечено економію бюджетних коштів у сумі 5294,9 тис. грн., що становить 30,7% до планових призначень на 2013 рік.

-Запобігати та протидіяти виникненню на території міста схем мінімізації сплати податків, зборів та платежів

У І кварталі 2013 року проведено 565 документальних перевірок з питань дотримання вимог податкового законодавства, повноти нарахування та своєчасності перерахування податків і зборів до бюджетів всіх рівнів, за результатами яких донараховано та застосовано штрафних санкцій на суму 10,7 млн. грн., до бюджету надійшло 7,4 млн. гривень.

Зменшено суму збитків суб’єктів господарювання на 3,0 млн.грн. та суму ПДВ, заявлену до відшкодування, на 1,1 млн. гривень.

-Посилити контроль за сплатою поточних платежів по всіх видах податків для недопущення виникнення заборгованості по їх сплаті

З метою недопущення виникнення податкового боргу з початку року укладено 7 договорів про розстрочення податкових зобов’язань на загальну сума 12,5 млн. грн.

Постійно проводиться моніторинг поданої податкової звітності щодо упередження виникнення заборгованості по поточних зобов’язаннях та своєчасної сплати платежів до бюджету.

-Вжити заходи, спрямовані на погашення податкового боргу по платежах до бюджетів усіх рівнів (контрольні перевірки, заслуховування керівників підприємств-боржників, направлення позовів до суду, розстрочення податкового боргу тощо)

Станом на 01.04.2013 р. заборгованість до бюджету склала 46,2 млн. грн. (збільшилась до початку року на 10,3%).

Заслухано керівників 8 підприємств-боржників щодо вжиття заходів, спрямованих на покращання фінансового-господарської діяльності підприємств та перспектив погашення боргів до бюджету, доведено завдання та графіки по їх погашенню.

Розстрочено податковий борг до місцевого бюджету одному платнику у сумі 46,3 тис.грн.

У І кварталі 2013 року боржникам направлено 82 податкові вимоги та описано майно на суму 7,3 млн. грн.

Направлено 18 позовів до суду для отримання дозволу на стягнення коштів з рахунків та вилучення готівки боржників в рахунок погашення податкового боргу на суму 1,6 млн. грн. По постановах суду забезпечено надходження коштів до бюджетів всіх рівнів у сумі 11,8 тис. грн. та вилучено готівкових коштів у сумі 1,6 тис. грн.

Всього, в результаті вжитих заходів, за звітний період в рахунок погашення податкового боргу до бюджетів всіх рівнів мобілізовано 7,7 млн. грн., в т.ч. до міського бюджету – 2,3 млн. грн.

-Розширити базу оподаткування по платі за землю шляхом залучення нових землекористувачів (юридичних та фізичних осіб)

У січні-березні 2013 року залучено до оподаткування 7 СГД – юридичних осіб та 103 землекористувачі – фізичні особи, за рахунок чого додатково надійшло 81,5 тис. грн. плати за землю.

-Здійснювати систематичний моніторинг фінансових результатів діяльності юридичних осіб, які зменшили перерахування податку на доходи фізичних осіб (не виплачують заробітну плату, виплачують менше законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати) і при цьому, згідно з даними фінансової звітності, отримують прибутки та нарощують обсяги виробництва або обсяги капітальних інвестицій

Постійно проводиться моніторинг надходжень до бюджету міста податку на доходи фізичних осіб. За І квартал 2013 р. до міського бюджету надійшло 71,2 млн. грн. ПДФО, що на 5,7% більше ніж у І кварталі 2012 р. та становить 93,6% до бюджетних призначень.

За рахунок контрольно-перевірочної роботи, упередження мінімізації податкових зобов’язань платників податків, які при значних обсягах валових доходів сплачують незначні суми до бюджету та виведення з числа мінімізаторів підприємств, які виплачують заробітну плату працівникам у розмірах нижче законодавчо встановленого рівня, додатково надійшло 392,1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

-
1.2. Модернізація промислово-технологічного потенціалу та сприяння впровадженню інноваційСтворювати сприятливі умови для нарощування обсягів промислового виробництва та залучення інвестицій на розвиток промислової галузі міста

В місті створено сприятливі умови для нарощування обсягів промислового виробництва та залучення інвестицій на розвиток промислової галузі міста.


Виготовити трансформатори та трансформаторні підстанції з покращеними технічними параметрами для технічного переоснащення ПАТ “Хмельницькобленерго”

В І кварталі на ПАТ “Укрелектроапарат” не виготовлялись трансформатори та трансформаторні підстанції для ПАТ “Хмельницькобленерго”.

Забезпечити нарощування потужностей для збільшення виробництва тягових трансформаторів

На ПАТ “Укрелектроапарат” збільшено обсяги виробництва тягових трансформаторів майже у 2 рази.

Впровадити у виробництво автомат цвяховий АГ 4117

На ПАТ “Хмельницький завод КПУ “Пригма-Прес” впроваджено у виробництво автомат цвяховий АГ 4117.

Впровадити виробничий комплекс з нанесення захисних металічних, оксидних та неорганічних лакофарбових покриттів

На ДП “Новатор” проводяться підготовчі роботи для впровадження виробничого комплексу з нанесення захисних металічних, оксидних та неорганічних лакофарбових покриттів.

Провести технічне переоснащення виробництва по виготовленню: системи попередження зіткнення літаків у повітрі СПС-2000, метеонавігаційних радіолокаційних станцій “Буран-А”, багатофункціонального індикатора “МФИ БР-457”, адресного відповідача режиму “S” - БР-210”

На ДП “Новатор” розпочато модернізацію виробництва по виготовленню системи попередження зіткнення літаків у повітрі СПС-2000, метеонавігаційних радіолокаційних станцій “Буран-А”, багатофункціонального індикатора “МФИ БР-457”, адресного відповідача режиму “S” - БР-210”.

Запровадити виробництво діагностичної апаратури для терапевтичного лікування

На ДП “Новатор” розпочато виготовлення діагностичної апаратури для терапевтичного лікування, яка на даний час проходить лабораторні дослідження.


1.3. Реалізація політики у сфері енергозбереженняВпроваджувати енергоефективні заходи у бюджетних закладах (заміна вікон, ламп розжарювання тощо)

Закладами бюджетної сфери впроваджено ряд енергоефек-тивних заходів, а саме замінено:

- 159 ламп розжарювання на нові енергоефективні;

- 141 старе вікно та двері на нові металопластикові;

- 74 п.м. труб опалюваня.

250,7 – ВКПровести заміну електричних конфорок на енергозберігаючі в закладах освіти (120 од.)

Виконання заходу заплановано на наступні періоди 2013 року.

Провести утеплення фасаду, горищного перекриття, заміну вікон та дверей ЗОШ №18 на вул. Купріна, 12

Виконання заходу заплановано на наступні періоди 2013 року.

Провести утеплення фасаду, горищного перекриття, заміну вікон та дверей в міській поліклініці №1 на вул. Подільській, 54

Виконання заходу заплановано на наступні періоди 2013 року.

Впровадити пристрої контролю освітлення в місцях загального користування багатоквартирних житлових будинків (100 од.)

Впроваджено 101 пристрій контролю освітлення в місцях загального користування багатоквартирних житлових будинків.

3,0 – ВКПровести заміну зношених трубопроводів на попередньоізольовані труби

МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” проведено заміну 21 п.м. зношених трубопроводів на попередньо ізольовані.

9,9 – ВКПровести реконструкцію теплової мережі до мікрорайону “Озерна”

Розроблена проектно-кошторисну документацію на реконструкцію теплової мережі до мікрорайону “Озерна”

Провести модернізацію котельні на вул. Тернопільська, 14/3 із заміною котла ТВГ-8

Розробляється проектно-кошторисна документація на заміну котла ТВГ-8 на котельні на вул. Тернопільська, 14/3

46,3 – ВК
Провести переобладнання центрального теплового пункту під котельню на вул. Молодіжна, 15/1

Розроблена проектно-кошторисна документація та розпочато будівельно-монтажні роботи з переобладнання центрального теплового пункту під котельню на вул. Молодіжна, 15/1.

325,2 – ВК

Провести реконструкцію теплової мережі від ТК-215 до ВТ-1 на Львівському шосе, 43/3

Розробляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію теплової мережі від ТК-215 до ВТ-1 на Львівському шосе, 43/3.

Провести реконструкцію котельні із заміною котлів КВГ-4 на 2 котли КОЛВІ-4000 на вул. Сковороди, 11

Розробляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію котельні із заміною котлів КВГ-4 на 2 котли КОЛВІ-4000 на вул. Сковороди, 11

Провести реконструкцію насосного парку котелень із заміною на сучасні аналоги зі збереженням необхідних характеристик

Проведено монтаж конвективної частини котла ТВГ-8М в котельні на вул. Кам’янецькій, 48.

67,1– ВКПровести модернізацію технічного обладнання ГКНС

Виконання заходу заплановано на наступні періоди 2013 року.
Провести технічне переоснащення міського водозабору ВНС-3


Виконання заходу заплановано на наступні періоди 2013 року.


  1   2   3   4   5   6

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького...
Забезпечити контроль за виконанням заходів щодо збільшення надходжень до загального та спеціального фондів міського бюджету та економії...

«Про підсумки роботи відділу та закладів освіти району у 2012/2013...
Новий навчальний рік розпочинається під знаком важливих подій в освіті. У цьому році Указом Президента України від 25 червня 2013...

344/2013 від 25 червня 2013 року Про Національну стратегію розвитку...
З метою вдосконалення правових та організаційних засад розвитку освіти в Україні постановляю

Публічний звіт голови
України, указів та розпоряджень Президента України, актів І доручень Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади,...

План роботи валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів валківської...
Аналіз роботи за минулий навчальний рік та завдання на 2013/2014 навчальний рік

План роботи валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів валківської...
Аналіз роботи за минулий навчальний рік та завдання на 2013/2014 навчальний рік

План роботи валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів валківської...
Аналіз роботи за минулий навчальний рік та завдання на 2013/2014 навчальний рік

Робочий навчальний план Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ...
Валківської районної державної адміністрації від 29. 05. 2013 №131 Про затвердження робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних...

Робочий навчальний план Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ...
Валківської районної державної адміністрації від 29. 05. 2013 №131 Про затвердження робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних...

Про підсумки методичної роботи
Міністерстві юстиції України 09. 09. 2004 №1121/9720 від 5 жовтня 2009 №1121, Національної доктрини розвитку освіти, а також відповідно...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка