Пошук по сайту


Відділення хімії та біології - Нака з

Нака з

Сторінка6/9
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Відділення хімії та біології



ПІБ учасника

Заклад

Клас

Тема роботи

Науковий керівник

Секція «Психологія»



Ісаєва Анна Юріївна

КПГ

11

Вплив феномену селфі на самооцінку підлітків

Табакіна Юлія Вівкторівна



Красюк Поліна Сергіївна

КГ № 91

10

Графіті як спосіб самовираження підлітків

Вінничук Тетяна Михайлівна



Боровенська Катерина Сергіївна

КНВК № 35

10

Емоційний інтелект – складова успішної самореалізації підлітків у соціальній групі

Шушаріна Світлана Володимирівна, практичний психолог КНВК №35



Уреке Катерина Валеріївна

КЗШ №93

10

«Ідикація атмосферного повітря за допомогою інтродуктивної рослини катальпи бігнонієвидної . Адаптація її вирощування на присадибній ділянці в умовах м.Кривий Ріг»

Соколовська Людмила Никифорівна




Адамян Діана Артурівна

КЗШ№126

11

«Гніздорозміщення сороки звичайної в м.Кривий Ріг »

Кулішова Алла Анатоліївна



Флягін Ярослав Максимович

КЗШ№126

11

«Воронові в селітебній зоні м.Кривий Ріг»

Кулішова Алла Анатоліївна

Секція «Медицина»



Кравченко Вікторія Олександрівна

КПНЛ

10

«Оцінка стану верхніх відділів шлунково-кишкового тракту у курців»

Савіна Ольга Іванівна




Сальникова Катерина Олександрівна

КЦМЛ

10

«Алергія – хвороба майбутнього»

Крохіна Вікторія Валеріївна



Ярмішко Катерина Іванівна

КЦМЛ

10

«Проблеми дитячого травматизму в сучасних умовах. Вивчення стану опорно-рухового апарату у школярів »

Крохіна Вікторія Валеріївна




Залевська Яна Віталіївна

КЦМЛ

11

«Вплив стимуляторів на організм людини на прикладі кофеїну»

Крохіна Вікторія Валеріївна




Громін Іван Костянтинович

КПНЛ

11

«Способи регенерації реактивів,що містять арґентум в умовах шкільного кабінету хімії»

Литвинова Олеся Миколаївна

Секція «Валеологія»



Піддубна Юлія Володимирівна

КНВК№35

11

Соціальна проблема алкогольної залежності підлітків

Боровенська Раїса Антонівна, Комарова О.В., к.п.н., доц.. КДПУ



Саприкіна Софія Олександрівна

КСЗШ№20

11

«Проблеми руйнування великих суглобів та шляхи вирішення»

Левченко Ірина Віктрівна



М’яч Дмитро Олександрович

КЦМЛ

10

«Вивчення причин порушення зору в підлітків,методи профілактики захворювань очей»

Бондаренко Наталія Олегівна



Полоус Влада Вадимівна

КЦМЛ

10

«Порівняльний аналіз саморобних репелентів,створених на основі лікарських рослин»

Бондаренко Наталія Олегівна



Перевертайло Юлія Сергіївна

КГ №49

9

«Вплив електромагнітного випромінювання на психічне та фізичне здоров’я учнів»

Волченко Світлана Миколаївна

Секція «Хімія»



Конторер Аліна Денисівна

КГ № 91

11

Визначення кількісного вмісту нітритів у ковбасних виробах

Сагула Надія Василівна

Секція «Біологія людини»



Задорожня Дар’я Олександрівна

КЗШ №68

11

«Залежність темпераменту та рис характеру людини від груп крові»

Короленко Тетяна Віталіївна

Секція «Загальна біологія»



Поверінов Дмитро Сергійович

КЗШ №68

11

«Вплив та бачного диму на живі організми»

Бадян Лариса Романівна



Баклицький Денис Леонідович

КЗШ№126

11

«Іонізуюче випромінювання радону і його вплив на організм людини»

Кулішова Алла Анатоліївна, вчитель біології, Антонова Галина Валентинівна, вчитель фізики

Секція «Зоологія, ботаніка»



Хітрак Вікторія Віталіївна

КЗШ№126

11

«Фітоіндикація урбоекосистем міста Кривий Ріг»

Кулішова Алла Анатоліївна



Дзудзило Кирило Володимирович

КПГ

11

Трофіка Крука на Криворіжжі

Коцюруба Валерій Віталійович, викл. КДПУ

Відділення екології та аграрних наук



ПІБ учасника

Заклад

Клас

Тема роботи

Науковий керівник

Секція «Екологія»



Повар

Яна Ігорівна

КПНЛ

9

Дослідження чутливості до забруднення атмосферного повітря берези та ялини європейської

Савіна Ольга Іванівна



Омельченко Анастасія Іванівна

КПНЛ

10

«Моніторинг радіаційного фону Саксаганського району,міста Кривий Ріг»

Католіченко Оксана Миколаївна



Кича Ілля Ігорович

КПНЛ

10

«Фітотестування хімічного забруднення поверхневих водойм Кривбасу»

Католіченко Оксана Миколаївна



Борис Аліна Михайлівна

КЦМЛ

10

«Дослідження біологічного методу утилізації пінополістеролу»

Бондаренко Наталія Олегівна



Купріянов Максим Валентинович

КЗШ №126

11

«Еколого-біологічна оцінка різних способів очистки питної води»

Кулішова Алла Анатоліївна

Секція «Селекція та генетика»



Альчинська

Анастасія Віталіївна

КПНЛ

9

Особливості формування щічних ямочок у результаті скорочення м’язу сміху (M.RISORSUS)

Букун Ольга Олександрівна

Секція «Охорона довкілля»



Русіна

Діана Олегівна

КЦМЛ

9

Моделювання штучного біоценозу

Моделювання та дослідження штучної екосистеми

Шевченко Аксенія Романівна, Крохіна Вікторія Валеріївна



Гавриленко Ілона Олександрівна

КЗШ №68

11

«Очистка питної води водоростями »

Короленко Тетяна Віталіївна

Секція «Агрономія»



Синиця Олександр

Геннадійович

КЗШ №126

11

«Стимуляція росту рослин за допомогою електричного струму»

Кулішова Алла Анатоліївна

Відділення економіки



ПІБ учасника

Заклад

Клас

Тема роботи

Науковий керівник



Фалілеєва Дар’я Миколаївна

КЖЛ

11

Економічна ефективність впровадження альтернативного джерела енергії

Мірченко Людмила Вікторівна



Науменко Ігор Володимирович

КСШ № 9

11

Економічні та соціальні ефекти регулювання акцизного оподаткування тютюнових виробів в Україні

Коваленко Ірина Володимирівна

Желтуха Тетяна Валентинівна



Романчук Ганна Віталіївна

КЖЛ

9

З’ясування економічної доцільності встановлення сонячних батарей, як альтернативного виду електроенергії в умовах міста Кривого Рогу

Желтуха Тетяна Валентинівна



Славіна Даря Максимівна

КГ №91

10

Купівля нерухомості: економіко-математичні розрахунки оптимальних варіантів

Мосолова Наталія Миколаївна
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Білоцерківського району сучасних І якісних підручників, відповідно до Положення про апробацію та моніторингові дослідження навчальної...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка