Пошук по сайту


Нака з

Нака з



БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В І Д Д І Л О С В І Т И
Н А К А З
м. Біла Церква

05.10. 2011 р. №
Про проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських олімпіад

із базових дисциплін в 2011-2012 н. р.

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді та відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 серпня 1998 року № 305 та на виконання наказу головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін в 2011-2012 н. р.» від 15. 08. 2011. № 976
НАКАЗУЮ:

  1. Провести у 2011-2012 навчальному році учнівські олімпіади з української мови і літератури, історії, основ правознавства, іноземних мов (англійської, німецької, французької), трудового навчання, географії, біології, екології, математики, основ інформатики, фізики, хімії, основ економіки, російської мови і літератури, педагогіки і психології, світової літератури, образотворчого мистецтва, інформаційних технологій.

  2. Директорам шкіл:

2.1 Забезпечити проведення І етапу олімпіад у школах району у жовтні 2011 року за

текстами шкільних оргкомітетів згідно їх графіків. При складанні графіків змагань дотримуватись вимого п. 2.1., 3.3 Положення про проведення олімпіад і конкурсів.

2.2 Учасників ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад визначити за рейтинговою

системою: один учень від кожної школи І –ІІ ступенів (Матюшівська

ЗОШ, Озернянська ЗОШ №1, Сухоліська ЗОШ, Узинська ЗОШ №5 – два

учні) та двох учнів (по одному учню-переможцю з класів ІІ та ІІІ

ступенів), крім Озернянської ЗОШ, Трушківської ЗОШ, Фурсівської

ЗОШ, Узинської ЗОШ №1 І-ІІІ ст., Узинської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.,

Узинської гімназії, які представляють по одному учню переможцю від

кожної паралелі.

2.3. Відповідно до підсумків І етапу визначити участь у ІІ етапі олімпіад:

  • Биковогребельського НВО, Вільнотарасівської ЗОШ, Олійниковослобідського НВО, Скребишівської ЗОШ І-ІІ ст., Сорокотязького НВО, Чупирянського НВО І-ІІ ст.,Фастівського НВО, не менше як з 3 дисциплін;

  • Глушківського НВО, Сухоліської ЗОШ І-ІІ ст., Узинської ЗОШ І-ІІ ст. № 5, Потіївського НВО І-ІІІ ст. не менше як з 5 дисциплін;

  • Матюшівської ЗОШ І-ІІ ст., Озернянської ЗОШ І-ІІ ст №1, Малоантонівського НВО І-ІІІ ст., Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст., Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. менше як з 8 дисциплін;

  • Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Макіївського НВО І-ІІІ ст., Маловільшанського НВК І-ІІІ ст., Маловільшанської ЗОШ №2 І-ІІІ ст., Піщанського НВО І-ІІІ ст., Пилипчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Розаліївського НВО І-ІІІ ст., Томилівського НВО І-ІІІ ст., Чепеліївської ЗОШ І-ІІІ ст. не менше як з 10 дисциплін;

  • Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст., Острійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Поправського НВО І-ІІІ ст. не менше як з 15 дисциплін;

  • Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст., Терезинського НВО І-ІІІ ст., Трушківської ЗОШ І-ІІІ, Фурсівської ЗОШ І-ІІІ, Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Узинської ЗОШ №1 І-ІІІ ст., Узинської ЗОШ №2 І-ІІІ ст., Узинської гімназії не менше як з 19 дисциплін;

  • Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст., Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст., Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ст., Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Узинської гімназії з 19 дисциплін по одному учню від кожної паралелі.

2.4. Звіт про проведення І етапу олімпіад та заявку на участь у ІІ етапі

подати у встановленій формі в оргкомітет районних олімпіад до

20.10.2011 року.

2.5. Забезпечити участь учнів у ІІ етапі олімпіад з базових дисциплін..

2.6. Оплату за проїзд до місця проведення ІІ етапу олімпіад і назад провести за рахунок навчального закладу, що відряджає учасників.

  1. Провести ІІ етап олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н.р.згідно з графіком.



Дата проведення

Дисципліна


Місце проведення


Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

1.

29.10.2011

Образотворче мистецтво

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

6-11

2.

30.10.2011


Російська мова і література

Узинська гімназія


8-11

3.

05.11.2011

Фізика


Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

7-11

4.

06.11.2011

Екологія (І –ІІ тури)


РМК


10-11

5.

12.11.2011

Біологія


Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

8-11

6.

13.11.2011

Історія


Терезинське НВО


8-11

7.

19.11.2011

Іноземні мови


Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

8-11

8.

20.11.2011

Математика


Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6-11

9.

26.11.2011

Трудове навчання


Узинська гімназія


9,11

10.

27.11.2011

Інформатика


Шкарівська ЗОШ

9-11

11.

03.12.2011

Хімія

Шкарівська ЗОШ.

8-11

12.

04.12.2011

Основи правознавства

РМК

9-11

13.

10.12.2011

Географія


Терезинське НВО


7-11

14.

11.12.2011

Педагогіка і психологія

РМК


11

15.

11.12.2011

Астрономія


РМК

10-11

16.

17.12.2011

Українська мова і література

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

7-11

17.

18.12.2011

Основи економіки


РМК

9-11

18.

24.12.2011

Інформаційні технології

Шкарівська ЗОШ


10-11

19.

25.12.2011

Світова література

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

7-11



  1. Методичному кабінету:

4.1 Для організації та проведення ІІ етапу олімпіад створити оргкомітет у

такому складі:
Голова оргкомітету Лавренчук Г. М.

Члени оргкомітету Григоренко О. В.

Касіян В. О.

Паустовська К. А.

Роєнко С. М.

Однорог О.П.

Кравченко Н. Д.

Вдовика Т. І.

Смульська М. М.

Горохова Л.Я.
4.2 Для проведення і підведення підсумків ІІ етапу створити журі:
а) з української мови і літератури:

Діденко Л. М. – Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Віценко О. Т. – Матюшівська ЗОШ І- ІІ ст.

Лященко О.Б. – Малоантонівське НВО І-ІІІ ст.

Федько Н.П. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Губка Н. М. – Узинська ЗОШ №2
б) з біології:

Сідало О. Я. – Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Стаховська В.Н. – Маловільшанська ЗОШ №2

Кабачек О. В. – Узинська гімназія

Олійник З. Я. – Сухоліська ЗОШ І-ІІст.
в) з історії:

Кібаленко В. І. – Маловільшанський НВК

Пилипенко Т. В. – Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст..

Щербань Т. В. – Узинська гімназія

Кравченко В. В. – Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.
г) з трудового навчання:

П’ятецький О. О. – Матюшівська ЗОШ І- ІІ ст.

Олійник О.І. – Сухоліська ЗОШ І-ІІст.

Івахненко П. Ф. – Макіївське НВО

Клепко Л.А. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Буковська Л.С. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Ґ) з астрономії:

Давиденко Г.П. – Поправське НВО

Цяпенко К.В. – Іванівська ЗОШ
д) з математики:

Руденко Л. П. – Терезинське НВО

Шубіна О. І. - Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Королюк О.В. – Узинська ЗОШ №5

Онопрієнко В. С.- Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Метешко К. М. – Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Савчук М.О. – Маловільшанська ЗОШ №2
е) з правознавства:

Чуприна В. В. - Узинська гімназія

Андрійчук В. В. - Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Бондарук Т. І. – Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.
є) з хімії:

Стаховська В.Н. – Маловільшанська ЗОШ №2

Бурлака Л. А. – Терезинське НВО

Ткаченко Н. П. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Бабенко А. С. – Поправське НВО
ж) з російської мови і літератури:

Северин М. В. - Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Павліченко О. О. – Узинська гімназія
з) з основ економіки:

Кубенко С. І.- Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кубенко О. Г.- Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.
и) з фізики:

Пелешенко Н. В. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Кумайгородський В. В. – Чупирянське НВО

Федорчук О. Л. - Узинська гімназія

Соболь Н.А. – Фурсівська ЗОШ

Бабій Л.В. – Малоантонівське НВО
і) з інформатики:

Рудь Л. М. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Білецька О. Б. – Поправське НВО

Чиж А. Ю. - Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Толочко А. М. – Потіївське НВО
ї) з інформаційних технологій:

Білецька О.Б. – Поправське НВО

Кучма Г.В. – Маловільшанський НВК
й) з іноземних мов:

Швецова Л. О. – Узинська гімназія

Волик Л. О. – Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Качковська В.П. – Озернянська ЗОШ І-ІІ ст №1

Григораш Л. А. – Поправське НВО

Яремчук Л. О. – Піщанське НВО

Анікеєва І. П. – Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Друзь Т.М. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст №2

Кулькова О. В. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Василега Л. В. – Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Хамрук А. І. – Розаліївське НВО

Гончарук О. П. – Маловільшанський НВК
к) з образотворчого мистецтва:

Шабельник О.В. – Чупирянське НВО І-ІІ ст.

Рудь С. О. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Залізницька А. С. – Томилівське НВО

Богатир Н. П. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Семишкурна К. В. – Чепеліївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кочнєва Є. В. – Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
л) із світової літератури:

Вишняк В.І. – Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Шевченко С.В. – Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Циба Г. В. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Павліченко О.О. – Узинська гімназія

Северин М. В. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

м) з географії:

Однорог Г. П.- Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Компанієць Г. В. – Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Ширіна І. М. – Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Кубенко С. І. – Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Однорог Ю. Л. – Тарасівський НВК
н) з екології:

Олійник З. Я. – Сухоліська ЗОШ І-ІІст.

Татаріна Г.І. – Дроздівська ЗОШ І-ІІІст.

Савчук В.І. – Чепеліївська ЗОШ
о) педагогіка і психологія

Багдасарова Л.В. – методист РМК

Горохова Л.Я. - методист РМК
4.3 Переможців ІІ етапу олімпіад визначити за представницько-

рейтинговою системою.

4.4 Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення І та ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад.


  1. Оргкомітету:

5.1 Підготувати звіт про проведення ІІ етапу і заявки на участь у ІІІ етапі та подати їх до Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів згідно з умовами проведення І, ІІ, ІІІ етапу протягом двох тижнів після закінчення ІІ етапу олімпіад до 30 грудня 2011 року.

5.2 Сформувати команди та забезпечити участь їх членів у ІІІ етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.


  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу РМК Лавренчук Г. М.


Начальник відділу освіти А. В. Литвин

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка