Пошук по сайту


Нака з

Нака з







БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В І Д Д І Л О С В І Т И
Н А К А З

23.09.2015 № 196
Про проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2015/2016 навчальному році
На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07.09.2015 № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році», департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.09.2015 №253 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:


  1. Провести у 2015/2016 навчальному році учнівські олімпіади з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, мов та літератур національних меншин України (російської ).

  2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1.Забезпечити проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад (далі – Олімпіади) у жовтні 2015 року.

2.2. Сформувати кількісний склад команд ІІ (районного) етапу Олімпіад відповідно до пункту 3.4. Положення.

2.3. Подати звіти та заявки на участь у ІІ (районному) етапі Олімпіад у районний методичний кабінет (Мар’яновський Ю.В.) до 23.10.2015 року.

3. Районному методичному кабінету (Мар’яновський Ю.В.):

3.1. Провести ІІ (районний) етап Олімпіад у період з 01.11.2015 р. по 26.12.2015 р. за графіком та завданнями, розробленими Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» (далі – КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»);

3.2. Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення ІІ (районного) етапу олімпіад.

3.3. Затвердити склад оргкомітету, членів журі та експертно- консультативної групи з навчальних предметів ІІ (районного) етапу Олімпіад (додатки 2, 3, 4).

3.4. Подати звіт про проведення ІІ (районного, міського) етапу та заявку на участь у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (відділ роботи з обдарованими дітьми) до 25.12.2015.

3.5. Сформувати кількісний склад команд та забезпечити участь їх членів у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад.

4. Контроль за виконанням залишаю за собою.

Начальник відділу О.П.Кравченко


Виконавець:

Мар’яновський Ю.В.

5-79-22


Завізовано:

Гвоздкова І.С.


Надіслано:

до справи, директорам ЗНЗ
Додаток 1

до наказу відділу освіти

від ___________ № _____
ГРАФІК

проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2015/2016 навчальному році



п/п

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі


Місце проведення

Час проведення



01.11.2015

Біологія


8-11

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



07.11.2015

Фізика


7-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



08.11.2015

Українська мова і література

7-11

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

10.00



14.11.2015

Іноземні мови:


англійська

8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00

французька

8-11

німецька

8-11



15.11.2015

Історія


8-11

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



21.11.2015

Математика


6-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



22.11.2015

Екологія


10-11

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



28.11.2015

Хімія


7-11

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

10.00



29.11.2015

Астрономія


10-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



05.12.2015

Географія


8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



06.12.2015

Інформатика


8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



12.12.2015

Трудове навчання

8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



13.12.2015

Економіка

9-11

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

10.00



19.12.2015

Інформаційні технології

8-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00



20.12.2015

Мови та літератури національних меншин України (російська)

8-11

Узинська ЗОШ №2

10.00




26.12.2015

Правознавство

9-11

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.00


Додаток 2

до наказу відділу освіти

від ____________. №_____
 

Організаційний комітет
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Гвоздкова Ірина Сергіївна – голова оргкомітету, завідуюча РМК
Члени оргкомітету:
Мар’яновський Ю.В. – методист РМК

Касіян В. О. – методист РМК

Паустовська К. А. – методист РМК

Кравченко Н. Д. – методист РМК

Бабенко А.С. – методист РМК

Смульська М. М. – методист РМК

Лебединська О.Б. – методист РМК

Додаток 3

до наказу відділу освіти

від __________ р. №____
 

Експертно-консультативна група з навчальних предметів
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 


  1. Швиненко Олена Анатоліївна, вчитель біології Маловільшанського НВК.

  2. Шевченко Михайло Іванович, учитель фізики Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  3. Лященко Оксана Борисівна, вчитель української мови і літератури Острійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  4. Бодрик Лідія Григорівна, вчитель історії Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  5. Онопрієнко Валентина Степанівна, вчитель математики Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  6. Савчук Вікторія Іванівна, вчитель хімії Чепиліївського НВК

  7. Пелешенко Надія Віталіївна, вчитель астрономії Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

  8. Волик Людмила Станіславівна, вчитель англійської мови Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  9. Бондаренко Тетяна Іванівна, вчитель географії Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

  10. Онищенко Ігор Олексійович, вчитель інформатики Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

  11. Масалов Олександр Іванович, вчитель трудового навчання Яблунівського НВК


Додаток 4

до наказу відділу освіти

від _________2015 р. № _____
 

Журі

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 Кравченко Оксана Павлівна – голова журі, начальник відділу освіти

Гвоздкова Ірина Сергіївна – заступник голови журі, завідуюча РМК



п/п

Дисципліна


Журі

ЗНЗ

1.

Біологія


Сідало Ольга Яківна
Стаховська Валентина Никифорівна
Кабачек Олена Вікторівна
Олійник Зінаїда Яківна

Гальченко Тетяна Василівна
Киришун Ольга Василівна


Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
НВК «Узинська гімназія»

Сухоліський НВК«Загальноосвітня школа І-ІІ ст.. – дитячий садок»

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Чупирянське НВО

2.

Фізика


Пелешенко Надія Віталіївна
Кумайгородський Василь Володимирович

Хоренко Олександр Михайлович
Соболь Наталія Анатоліївна
Гетьман Василь Григорович


Письменна Лариса Михайлівна

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Чупирянське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.. – дитячий садок»
Сухоліський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»
Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Маловільшанський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

3.

Українська мова і література


Діденко Людмила Миколаївна
Віценко Ольга Тимофіївна
Лященко Оксана Борисівна

Федько Надія Петрівна
Губка Ніна Михайлівна
Шкурко Леся Олександрівна
Кандзьоба Ольга Михайлівна
Щербак Олена Федорівна
Кравчук Людмила Володимирівна

Криворот Світлана Петрівна

Пилипчанський НВК
Матюшівська ЗОШ І- ІІ ст.

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.
НВК «Узинська гімназія»
Піщанське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок»
Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

4.

Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

Швецова Людмила Іванівна (англ.)
Волик Людмила Станіславівна (англ.)
Друзь Тетяна Михайлівна (англ.)
Яремчук Людмила Олександрівна (англ.)

Анікеєва Іванна Петрівна (англ.)
Василега Лариса Володимирівна (англ.)
Качковська Валентина Петрівна (англ.)
Мужицька Альона Ігорівна

Кулькова Ольга Володимирівна (фран.)
Григораш Лариса Анатоліївна (нім.)

Ільченко Катерина Анатоліївна (нім.)

НВК «Узинська гімназія»

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Піщанське НВО


Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Озернянська ЗОШ І-ІІ ст.. №1
Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок»
НВК «Узинська гімназія»

5.

Історія


Кібаленко Вікторія Іванівна

Пилипенко Тетяна Василівна
Щербань Тетяна Віталіївна
Кравченко Віра Володимирівна
Масалова Світлана Олександрівна
Стукалюк Інна Григорівна

Маловільшанський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок» Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

НВК «Узинська гімназія»
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок»

6.

Математика


Однорог Любов Іванівна


Микитюк Наталія Анатоліївна

Онопрієнко Валентина Степанівна
Бабій Леся Василівна

Савчук Микола Олександрович
Олейнікова Світлана Вікторівна


Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок»
Піщанське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2
Терезинське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок»

7.

Екологія (І-ІІ тури)


Гальченко Тетяна Василівна
Савчук Вікторія Іванівна



Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Чепиліївський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»

8.

Хімія


Стаховська Валентина Никифорівна
Бурлака Людмила Анатоліївна

Ткаченко Наталія Петрівна
Беляєва Тамара Іванівна

Лєва Валентина Степанівна
Савчук Галина Іванівна

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Терезинське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок»
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Малоантонівське НВО
Яблунівський НВК

9.

Астрономія


Давиденко Галина Прокопівна

Цяпенко Катерина Василівна

Поправське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10.

Географія


Чайка Ганна Петрівна
Компанієць Галина Володимирівна
Пустовіт Валентина Петрівна
Кубенко Світлана Ілліївна
Ратушна Ірина Вікторівна


Костюк Лариса Федорівна


Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
Малоантонівське НВО
Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Тарасівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – дитячий садок»
НВК «Узинська гімназія»


11.

Інформатика


Яцюра Василь Іванович
Толочко Анатолий

Миколайович
Чиж Алла Юріївна
Ярошенко Олена Миколаївна


НВК «Узинська гімназія»
Потіївське НВО

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.


12.

Трудове навчання

Пятецький Олександр Олександрович

Кочнєва Світлана Василівна

Буковська Лідія Станіславівна

Луценко Степан Васильович

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ст.
Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.


13.

Економіка

Кубенко Світлана Миколаївна
Кубенко Олег Григорович

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Яблунівський НВК

14.

Інформаційні технології

Онищенко Ігор Олексійович
Ярошенко Олена Миколаївна
Пархоменко Любов Сергіївна
Шестопалова Ірина Олександрівна

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

15.

Російська мова

Чиж Алла Юріївна
Павліченко Олена Олександрівна

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
НВК «Узинська гімназія»

16.

Правознавство

Чуприна Віра Юріївна
Андрійчук Валентина Василівна
Шатковська Ірина Миколаївна

НВК «Узинська гімназія»
Узинська ЗОШ №2

Терезинське НВО

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок»



поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка