Пошук по сайту


Список науково-методичних працівників коіпопк та педагогічних працівників навчальних закладів Київcької області, учасників творчих груп зі створення дистанційних курсів з навчальних предметів для учнів

Список науково-методичних працівників коіпопк та педагогічних працівників навчальних закладів Київcької області, учасників творчих груп зі створення дистанційних курсів з навчальних предметів для учнів

Сторінка1/2
  1   2


Додаток

до наказу департаменту освіти і науки

Київської облдержадміністрації
від 04.09. 2014 № 246
Список

науково-методичних працівників КОІПОПК та педагогічних працівників навчальних закладів Київcької області, учасників творчих груп зі створення дистанційних курсів з навчальних предметів для учнів

Навчальний предмет «Англійська мова»


  1. Абрамцева Наталія Миколаївна, учитель англійської мови Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;

  2. Александрова Юлія Олександрівна, учитель англійської мови Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Бориспільської міської ради;

  3. Андрієнко Юлія Юріївна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  4. Баляк Роман Петрович, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  5. Батєхіна Тетяна Борисівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Бориспільської міської ради;

  6. Белан Алла Володимирівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради;

  7. Богдан Валентина Іванівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

  8. Боровкова Ольга Станіславівна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  9. Бубряк Світлана Анатоліївна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

  10. Бурлачук Наталія Петрівна, учитель англійської мови Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Ірпінської міської ради;

  11. Валуйська Анна Вікторівна, учитель англійської мови Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;

  12. Виноградна Валентина Олександрівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

  13. Волошина Вікторія Вікторівна, учитель англійської мови Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

  14. Волошина Марина Андріївна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 17 Білоцерківської міської ради;

  15. Воробйова Людмила Дмитрівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради;

  16. Ворончук Олена Миколаївна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів" Бориспільської міської ради;

  17. Германюк Степан Васильович, учитель англійської мови Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради;

  18. Горбань Ірина Андріївна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

  19. Гудзь Маргарита Федорівна, учитель англійської мови Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Бориспільської міської ради;

  20. Гусак Тамара Георгіївна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи ступенів № 7 Бориспільської міської ради;

  21. Гусевик Наталія Василівна, учитель англійської мови Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ірпінської міської ради;

  22. Дабіжа Світлана Вікторівна, учитель англійської мови Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

  23. Даниленко Алла Вікторівна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  24. Дегтяр Ірина Михайлівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради;

  25. Депешко Олена Володимирівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

  26. Дигал Ірина Сергіївна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  27. Дідківська Інна Володимирівна, учитель англійської мови Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради;

  28. Донець Ірина Григорівна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради;

  29. Дудар Аліна Віталіївна, учитель англійської мови Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Броварської районної державної адміністрації;

  30. Думенко Людмила Григорівна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  31. Забара Олена Дмитрівна, учитель англійської мови Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;

  32. Зінченко Марія Андріївна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  33. Касіян Валентина Олександрівна, методист іноземних мов методичного кабінету відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації;

  34. Кириленко Юлія Анатоліївна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  35. Коваль Наталія Вікторівна, учитель англійської мови Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради;

  36. Колеснік Оксана Леонідівна, учитель англійської мови Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради;

  37. Копан Тетяна Григорівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради;

  38. Косолап Алла Володимирівна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 21 Білоцерківської міської ради;

  39. Кошарна Оксана Олександрівна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  40. Кошель Тамара Олександрівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів" Бориспільської міської ради;

  41. Кравчук Наталія Леонідівна, учитель англійської мови Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради;

  42. Кукшин Лариса Михайлівна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  43. Кулага Оксана Михайлівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бориспільської міської ради;

  44. Кулькова Ольга Володимирівна, учитель англійської мови Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації;

  45. Лапушенко Світлана Вікторівна, учитель англійської мови Фастівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Фастівської міської ради;

  46. Лебеда Наталія Іванівна, учитель англійської мови Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Бориспільської міської ради;

  47. Лещенко Вікторія Вікторівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів" Бориспільської міської ради;

  48. Лещенко Тетяна Василівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

  49. Литвин Інна Анатоліївна, учитель англійської мови Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В.П. Дашенка Кагарлицької районної державної адміністрації;

  50. Лозенко Лариса Миколаївна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  51. Ляшко Тетяна Вікторівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  52. Малакова Олена Володимирівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

  53. Михайлова Ірина Петрівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу "Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника";

  54. Мозгова Світлана Миколаївна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  55. Назарчук Світлана Анатоліївна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  56. Наумова Оксана Анатоліївна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради;

  57. Нетреба Катерина Вікторівна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 6 Білоцерківської міської ради;

  58. Нічкова Ніна Миколаївна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  59. Норець Тетяна Василівна, учитель англійської мови Фастівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Фастівської міської ради;

  60. Олійник Наталія Олександрівна, учитель англійської мови Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради;

  61. Омельченко Олена Володимирівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

  62. Орлівська Алла Юріївна, учитель англійської мови Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради;

  63. Паливода Інна Павлівна, учитель англійської мови Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради;

  64. Паршина Людмила В’ячеславівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  65. Петрова Валентина Іванівна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 22 Білоцерківської міської ради;

  66. Пешехонова Оксана Вікторівна, учитель англійської мови Фурсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації;

  67. Підгаєць Тамара Іванівна, учитель англійської мови Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Бориспільської міської ради;

  68. Плінь Євгенія Іванівна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  69. Поркуян Тетяна Миколаївна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

  70. Радкович Тетяна Миколаївна, методист іноземних мов міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради;

  71. Рахнянська Ірина Петрівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  72. Роздайбіда Ольга Михайлівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

  73. Синьоок Марина Миколаївна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

  74. Слєсаренко Олена Володимирівна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів" Бориспільської міської ради;

  75. Слободянюк Людмила Миколаївна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 21 Білоцерківської міської ради;

  76. Собина Тетяна Іванівна, учитель англійської мови Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

  77. Cоловйова Наталія Миколаївна, методист іноземних мов методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради;

  78. Стіпон Аліна Сергіївна, учитель англійської мови Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради;

  79. Стромко Ірина Миколаївна, учитель англійської мови Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів" Бориспільської міської ради;

  80. Ступак Зоя Степанівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  81. Супрун Яніна Володимирівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  82. Сушко Оксана Петрівна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 11 Білоцерківської міської ради;

  83. Тананова Юлія Василівна, учитель англійської мови Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

  84. Телегань Людмила Сергіївна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу "Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника";

  85. Тищенко Жанна Василівна, учитель англійської мови Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

  86. Тищенко Юлія Анатоліївна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Білоцерківської міської ради;

  87. Тодавчич Людмила Станіславівна, учитель англійської мови Ірпінського навчально-виховного об’єднання «Освіта» Ірпінської міської ради;

  88. Удод Григорій Петрович, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  89. Федорова Ірина Афісівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  90. Хоменко Валентина Петрівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

  91. Церковняк Тетяна Іванівна, учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради;

  92. Цівун Марина Олександрівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Бориспільської міської ради;

  93. Чепелянська Галина Олександрівна, учитель англійської мови Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;

  94. Чередніченко Юлія Леонідівна, учитель англійської мови Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Бориспільської міської ради;

  95. Черяпкіна Лілія Іванівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  96. Чеченєва Марина Валеріївна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бориспільської міської ради;

  97. Чуприна Наталія Григорівна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 3 ім. Т.Г.Шевченка Білоцерківської міської ради;

  98. Шабаліна Олена Рудольфівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  99. Швецова Людмила Іванівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Білоцерківської районної державної адміністрації;

  100. Шевченко Мар’яна Василівна, учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Ірпінської міської ради;

  101. Шкарпітко Ніна Олексіївна, директор науково-методичного центру управління освіти і науки Ірпінської міської ради;

  102. Шкуренко Людмила Володимирівна, учитель англійської мови Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради;

  103. Шумков Юрій Петрович, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради;

  104. Юдіна Світлана Василівна, учитель англійської мови Білоцерківської загальноосвітньої школи № 18 Білоцерківської міської ради;

  105. Яремчук Людмила Олександрівна, учитель англійської мови Піщанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківської районної державної адміністрації.

Навчальний предмет «Біологія»


  1. Артем’єва Ірина Вікторівна, учитель біології Славутицького ліцею Славутицької міської ради;

  2. Берегова Тамара Степанівна, учитель біології Іванківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2;

  3. Волохатюк Тетяна Михайлівна, учитель біології Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

  4. Гордієнко Костянтин Анатолійович, учитель біології Оливського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-II ступенів – дитячий садок" Іванківської районної державної адміністрації;

  5. Дідківська Оксана Миколаївна, учитель біології Макарівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Іванківського району;

  6. Живушко Наталія Василівна, методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради;

  7. Калюжна Любов Іванівна, учитель біології Центральненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівської районної державної адміністрації;

  8. Кубікова Катерина Олегівна, учитель біології Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради;

  9. Ласкава Тамара Леонідівна, учитель біології Вікторівського навчально-виховного об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок" Миронівської районної державної адміністрації;

  10. Линник Валентина Миколаївна, учитель біології Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Білоцерківської міської ради;

  11. Лотоцька Світлана Миколаївна, учитель біології Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

  12. Меркотан Ольга Михайлівна, учитель біології Іванківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2;

  13. Микитенко Наталія Миколаївна, учитель біології Запрудського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I-II ступенів – дитячий садок" Іванківської районної державної адміністрації;

  14. Мігай Надія Іванівна, учитель біології Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

  15. Мінзар Валерій Васильович, учитель біології Карапишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівської районної державної адміністрації;

  16. Можега Валентина Володимирівна, учитель біології Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Славутицької міської ради;

  17. Москалівець Любов Михайлівна, учитель біології комунального закладу Македонський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Миронівської районної ради;

  18. Ореховська Анна Сергіївна, учитель біології Славутицької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради;

  19. Пильник Ольга Олексіївна, учитель біології Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради;

  20. Рафаловська Наталія Олексіївна, учитель біології Славутицького ліцею Славутицької міської ради;

  21. Рогоза Валентина Миколаївна, учитель біології Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

  22. Руденко Неля Миколаївна, учитель біології Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

  23. Севериненко Олена Петрівна, учитель біології Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Миронівської районної державної адміністрації;

  24. Семендяй Ірина Олександрівна, учитель біології Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 4 Славутицької міської ради;

  25. Сивець Наталія Миколаївна, учитель біології Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Славутицької міської ради

  26. Сидоренко Світлана Олександрівна, учитель біології Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Білоцерківської міської ради;

  27. Синяк Галина Іванівна, учитель біології Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівської районної державної адміністрації;

  28. Тарасенко Оксана Петрівна, учитель біології Іванківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1;

  29. Тарасюк Людмила Іванівна, учитель біології Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

  30. Ткаченко Ірина Павлівна, учитель біології Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

  31. Федько Оксана Володимирівна, учитель біології Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради;

  32. Шулдик Любов Степанівна, учитель біології Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Білоцерківської міської ради;


Навчальні предмети «Географія», «Природознавство»



  1. Богуш Тетяна Миколаївна, учитель географії Іванківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 (географія);

  2. Бузник Катерина Яківна, учитель географії Плосківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Броварської районної державної адміністрації (географія);

  3. Гальченко Тетяна Василівна, учитель природознавства Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів Білоцерківської районної державної адміністрації (природознавство).

  4. Гарбар Лариса Володимирівна, учитель географії Тетіївського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей" Тетіївської районної ради (географія);

  5. Кожем’яченко Ольга Миколаївна, учитель географії Іванківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 (географія);

  6. Коломієць Людмила Іллівна, учитель географії і природознавства Броварської гімназії ім. С. І.Олійника Броварської міської ради (географія, природознавство);

  7. Компанієць Галина Володимирівна, учитель географії Маловільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білоцерківської районної державної адміністрації (географія);

  8. Кривульська Людмила Олексіївна, учитель географії Іванківського районного ліцею (географія);

  9. Крижак Тетяна Федорівна, учитель географії і природознавства Новосілківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Макарівського району (географія, природознавство);

  10. Лавренчук Галина Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації (природознавство);

  11. Міханова Валентина Петрівна, учитель географії і природознавства Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради (природознавство);

  12. Притула Ірина Володимирівна, учитель географії Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Богуславської районної ради (географія);

  13. Сікачина Людмила Василівна, учитель географії Пищиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сквирської районної ради (географія);

  14. Совенко Віра Віталіївна, учитель географії і природознавства Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Білоцерківської міської ради (географія, природознавство);

  15. Шевченко Любов Миколаївна, учитель географії і природознавства Яготинської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 1 Яготинської районної ради (природознавство);

  16. Шевченко Тетяна Миколаївна, учитель географії і природознавства Мигалківського навчально-виховного об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок" Бородянського району (географія, природознавство);

  17. Шкурко Лілія Іванівна, учитель географії Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради (географія).


Навчальний предмет «Історія України»


  1. Гісем Олександр Володимирович, головний редактор журналу "Історія в рідній школі", кандидат історичних наук.

  1   2

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нормативи наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків)...
Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах

05. 10. 2011 №526 Про затвердження Науково-методичних рекомендацій...
Про затвердження Науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів...

Особові справи педагогічних працівників
Особова справа посідає основне місце у системі персонального обліку працівників. На підставі документів, що групуються у ній, проводиться...

Результати роботи творчих груп за 2012-13 н р
Слід зазначити, що протягом останніх років значно розширена мережа творчих груп районного рівня

«Інновації в навчально-виробничому процесі птнз: шляхи впровадження»
Зміст обласних заходів (семінарів, конференцій, засідань обласних методичних секцій, об’єднань, творчих груп, школи педагогічних...

«Безпечне проведення навчальних занять у кабінетах інформатики та...
Про використання інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов для роботи у кабінетах інформатики та інформаційно-комунікаційних...

Книга: сторінки історії та розвитку (Замість вступу) Слово «книга»
...

Наказ
Постанови Кабінету Міністрів України від 15. 04. 2015 р. №222 «Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних...

«Анкета для оцінювання вчителем своєї діяльності»
Відповідно до наказу по навчальному закладу від 07 вересня 2012 року №185 був проведений моніторинг ефективності науково методичної...

Про підсумки роботи із здібними та
...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка