Пошук по сайту


Нака з

Нака з


УКРАЇНА

ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ
Н А К А З
04.01.2016 Золочів № 24
Про підсумки ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських

олімпіад із навчальних предметів

у Золочівському районі

у 2015/2016 навчальному році

На виконання наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 15.09.2015 № 374 «Про проведення І , ІІ  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2015/2016  навчальному році», наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації від 16.09.2015 № 357 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Золочівському районі у 2015/2016 навчальному році», з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, організованого проведення І, ІІ етапів та підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів із 7 листопада по 27 грудня 2015 року на базі Золочівської гімназії №1 і Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, хімії, фізики, біології, правознавства, історії, економіки, інформатики, астрономії, географії, української мови і літератури, російської мови і літератури, екології, англійської і німецької мов, інформаційних технологій і трудового навчання.

Олімпіади проводилися відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (із змінами), Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 № 241, зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за № 42/1405.

На основі спільних рішень оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями та нагородити дипломами І ступеня учнів, які посіли перше місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 1).

2. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІ ступеня учнів, які посіли друге місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 2).

3. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІІ ступеня учнів, які посіли третє місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 3).

4. Районному методичному кабінету (Кислякова Г.І.):

4.1. Організувати нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів під час урочистостей із нагоди свята «Останній дзвоник».

Травень, 2016

4.2. Здійснити аналіз якісних показників участі загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та обговорити їх підсумки на нарадах, засіданнях районних методичних об’єднань.

Січень-березень 2016 року

5. Районному методичному кабінету (Кислякова Г.І.):

5.1. Підготувати уточнені заявки щодо складу команд для участі в IІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад на підставі рішень журі

До 01.01.2016

5.2. Оприлюднити на сайті відділу освіти підсумкові протоколи з результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та списки команд - учасників ІІІ етапу

До 06.01.2016

5.3. Здійснити квадрант-аналіз результатів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

До 14.06.2016

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою
Начальник відділу освіти С.Шевченко підписаноС.С

Гладка, 5-05-31
З наказом ознайомлені:
Віза:

Юрисконсульт Т.Саввова


Додаток 1

до наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації

№ 24 від 04.01.2016
Список учнів,

які посіли І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році
Біологія
1.ЄРОФЕЄВА Марина Олександрівна, учениця 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

2.БЕКЕЦЬКА Анна Олексіївна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

3.СЛЮСАР Андрій Павлович, учень 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

4.СЛИНЬКО Станіслав Сергійович, учень 11 класу Золочівської гімназії № 1
Географія
5.БУГАЙ Владислав Сергійович, учень 9 класу Золочівської гімназії №1

6.ЗАВАДСЬКА Юлія Володимирівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

7.ШУМЕЙКО Ірина Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Економіка
8.ЛИТВІНЮК Дмитро Віталійович, учень 9 класу Золочівської гімназії №1

9.КУПЛЕВАЦЬКА Даріна Василівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

10.ФЕДОРОВА Лада Вадимівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Математика
11.ЮХНО Владислав Сергійович, учень 6 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

12.КАНТЕМИР Катерина Олександрівна, учениця 7 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

13.ПАСІЧНИК Марина Вікторівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

14.БОРОХ Євгеній Євгенійович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

15.ТІШКОВ Павло Васильович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Екологія

16.СЕРДЮК Ірина Анатоліївна, учениця 10 класу Сковородинівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені Г.С.Сковороди

17.СУХОСТАВСЬКА Карина Юріївна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Хімія
18.СУЧКОВА Влада Євгеніївна, учениця 7 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені П.Г.Стрижака

19.ПОГРЕБНЯК Маргарита Сергіївна, учениця 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

20.ЗАВАДСЬКА Катерина Сергіївна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

21.КУПЛЕВАЦЬКА Даріна Василівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

22.ОВЧАРЕНКО Сергій Олександрович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Фізика
23.СУЧКОВА Влада Євгеніївна, учениця 7 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені П.Г.Стрижака

24.ВОРОНА Олександр Олександрович, учень 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

25.КУПЛЕВАЦЬКА Даріна Василівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1
Українська мова і література
26.КАНТЕМИР Катерина Олександрівна, учениця 7 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

27.КАРПОВИЧ Маргарита Артемівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

28.ГАРБУЗ Ольга Віталіївна, учениця 9 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

29.СЛЮСАР Андрій Павлович, учень 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

30.КОЛЯДА Владислав Миколайович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Англійська мова
31.ФЕДОРОВА Дар’я Ігорівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

32.ОЛІЙНИК Наталія Олегівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

33.ГАЛИЦЬКА Антоніна Євгеніївна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

34.ШЕВЧЕНКО Вячеслав Петрович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Німецька мова
35.ЗІНЧЕНКО Євгеній Олександрович, учень 10 класу Сковородинівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені Г.С.Сковороди
Історія
36.САРГІСЯН Мушег Інанович, учень 8 класу Золочівської гімназії №1

37.ПОДОРОГА Олена Владиславівна, учениця 9 класу Івашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

38.СЛЮСАР Андрій Павлович, учень 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Правознавство
39.ГАРБУЗ Ольга Віталіївна, учениця 9 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

40.КАРАБУТ Анастасія Юріївна, учениця 9 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

41.ПАСТУХОВА Яна Олександрівна, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

42.ЄФІМОВА Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Інформаційні технології
43.ГАЛИЦЬКА Антоніна Євгеніївна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1
Трудове навчання та технології (технічна праця)
44.СІРИЙ Владислав Ігоревич, учень 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

45.МІРОШНИК Станіслав Сергійович, учень 10 класу Сковородинівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені Г.С.Сковороди
Трудове навчання та технології (обслуговуюча праця)

46.БРИЧКА Руслана Юріївна, учениця 9 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені П.Г.Стрижака

47.ФЕДОРОВА Валерія Сергіївна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Додаток 2

до наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації

№ 24 від 04.01.2016
Список учнів,

які посіли ІI місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році
Біологія
1.КЛЕЩЕВНІКОВ Владислав Сергійович, учень 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

2.КОЛЄСНІКОВА Наталія Юріївна, учениця 9 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

3.ОБЕРЕМОК Руслана Андріївна, учениця 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

4.КОЛОДЬКО Анастасія Олегівна, учениця 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Географія
5.РАДЧЕНКО Руслана Вадимівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

6.РАКЕЦЬКА Аліна Валеріївна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

7.БРУС Віталій Сергійович, учень 11 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) ім.П.Г.Стрижака
Економіка
8.РАДЧЕНКО Руслана Вадимівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

9.КРАВЧЕНКО Діана Олександрівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

10.СУХОСТАВСЬКИЙ Владислав Олегович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1

11. БАЙЦУР Денис Вадимович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1

Математика
12.ІВАНОВА Еліна Сергіївна, учениця 6 класу Золочівської гімназії №1

13.ТРЕГУБЕНКО Максим Андрійович, учень 7 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

14.БУГАЙ Максим Андрійович, учень 9 класу Золочівської гімназії №1
Хімія
15.ОЛІЙНИК Анна Олександрівна, учениця 7 класу Золочівської гімназії №1

16.ВОРОНА Олександр Олександрович, учень 8 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

17.РЯБОВОЛ Аліна Євгеніївна, учениця 9 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

18. БОРОХ Євгеній Євгенійович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

19. КОЛОДЬКО Анастасія Олегівна, учениця 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Фізика
20.СУБОТА Дмитро Олегович, учень 7 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

21.ГАВРИЛЮК Віктор Дмитрович, учениця 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Інформатика
22.БЕРЕЗОВСЬКА Вероніка Євгенівна, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Українська мова і література
23.СУЧКОВА Влада Євгеніївна, учениця 7 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені П.Г.Стрижака

24.РУДИК Дмитро Володимирович, учень 8 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

25.НАБОКА Аліна Юріївна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

26.ГАЛИЦЬКА Антоніна Євгеніївна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

27.ШУМЕЙКО Ірина Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Англійська мова
28.САРГІСЯН Мушег Інанович, учень 8 класу Золочівської гімназії №1

29.КОРЧАГІНА Марина Олексіївна, учениця 9 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

30.ГОРІШНЯ Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

31.ТІШКОВ Павло Васильович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Російська мова і література
32.ГОРІШНЯ Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Історія
33.КОРОТЕНКО Артем Сергійович, учень 8 класу Ряснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

34.АСТАНОВ Володимир Олександрович, учень 9 класу Івашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

35.ПАСТУХОВА Яна Олександрівна, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Правознавство
36.ЛИСЯНСЬКА Юлія Сергіївна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Інформаційні технології
37.ШАПОШНИК Валерій Миколайович, учень 10 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

38.ЦИЛЮРИК Вадим Євгенійович, учень 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

39.ШЕВЧЕНКО Вячеслав Петрович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Трудове навчання та технології (Обслуговуюча праця)
40.КОСІНЕВСЬКА Катерина Романівна, учениця 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

41. ПАРФЬОНОВА Олена Олександрівна, учениця 11 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Додаток 3

до наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації

№ 24 від 04.01.2016
Список учнів,

які посіли ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році
Біологія
1.СУЧКОВА Влада Євгенівна, учениця 7 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) імені П.Г.Стрижака

2.КАРПОВИЧ Маргарита Артемівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

3.ЗАВАДСЬКА Катерина Сергіївна, учениця 9 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

4.ВЕЛИЧКО Анастасія Андріївна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

5.СУХОСТАВСЬКИЙ Владислав Олегович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Географія
6.СЛЮСАР Андрій Павлович, учень 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

7.ШЕВЧЕНКО Вячеслав Петрович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Економіка
8.ЯКОВЕНКО Каріна Вадимівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

9.БОНДАРЕНКО Юрій Володимирович, учень 11 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) імені П.Г.Стрижака
Математика
10.ДІДЕНКО Вадим Юрійович, учень 6 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

11.ОЗЕРСЬКА Альона Юріївна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1
Хімія
12.КАБАННИК Ігор Ігорович, учень 7 класу Золочівської гімназії №1

13.МІШЕНІН Ілля Олександрович, учень 8 класу Одноробівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

14.БУГАЙ Максим Андрійович, учень 9 класу Золочівської гімназії №1

15.МАКАР Катерина Миколаївна, учениця 11 класу Малорогозянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільного навчального закладу (ясел-садка))
Фізика
16.ТАЛИЗІНА Аліна Юріївна, учениця 7 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Інформатика
17.ШАПОШНИК Валерій Миколайович, учень 10 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

18.ШЕВЧЕНКО Вячеслав Петрович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Українська мова і література
19.ЛАПКОВА Катерина Дмитрівна, учениця 7 класу Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка))

20.ОВЧАРЕНКО Катерина Михайлівна, учениця 7 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) ім.П.Г.Стрижака

21.КЛИМЕНКО Світлана Олегівна, учениця 8 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

22.ВИНОГРАДОВ Владислав Володимирович, учень 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

23.ОЛІЙНИК Наталія Олегівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

24.ВЕЛИЧКО Анастасія Андріївна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

25.СКАЧКО Анна Олександрівна, учениця 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Англійська мова
26.КАРПОВИЧ Маргарита Артемівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

27.КЛИМЕНКО Світлана Олегівна, учениця 8 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

28.НАБОКА Аліна Юріївна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

29.ПОНОМАРЕНКО Ілля Олегович, учень 10 класу Івашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

30.ГУР’ЄВА Марина Євгеніївна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Німецька мова
31.КОВАЛЕНКО Артем Іванович, учень 10 класу Сковородинівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені Г.С.Сковороди

32.СЕРДЮК Ірина Анатоліївна, учениця 10 класу Сковородинівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені Г.С.Сковороди
Російська мова і література
33.НАБОКА Аліна Юріївна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

34.БЕРЕЗОВСЬКА Вероніка Євгенівна, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Історія
35.КЛИМЕНКО Світлана Олегівна, учениця 8 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

36.ГУРИН Віталій Вікторович, учень 9 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

37.БОРОХ Андрій Олександрович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Правознавство
38.СИЛЬЧЕНКО Дарина Віталіївна, учениця 9 класу Сковородинівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені Г.С.Сковороди

39.НАЗАРОВА Альона Олександрівна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

40.ЛОМАКІН Олег Олександрович, учень 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

41.КРАВЧЕНКО Діана Олександрівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1
Інформаційні технології
42.ВЕРЕТІЛЬНИК Дмитро Андрійович, учень 8 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

43.СПІЦИН Денис Миколайович, учень 9 класу Олександрівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

44.БЕРЕЗОВСЬКА Вероніка Євгеніївна, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка