Пошук по сайту


Нака з

Нака з


УКРАЇНА

ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ
Н А К А З
25.12.2014 Золочів № 502
Про підсумки ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських

олімпіад із навчальних предметів

у Золочівському районі

у 2014/2015 навчальному році

На виконання наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 09.09.2014 № 376 «Про проведення І , ІІ  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2014/2015  навчальному році», наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації від 09.09.2014 № 337 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Золочівському районі у 2014/2015 навчальному році», з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, організованого проведення І, ІІ етапів та підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів із 9 листопада по 20 грудня 2014 року на базі Золочівської гімназії №1 і Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, хімії, фізики, біології, правознавства, історії, економіки, інформатики, астрономії, географії, української мови і літератури, екології, англійської і німецької мов.

Олімпіади проводилися відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (із змінами), Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 № 241, зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за № 42/1405.

На основі спільних рішень оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями та нагородити дипломами І ступеня учнів, які посіли перше місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 1).

2. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІ ступеня учнів, які посіли друге місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 2).

3. Визнати переможцями та нагородити дипломами ІІІ ступеня учнів, які посіли третє місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 3).

4. Районному методичному кабінету (Кислякова Г.І.):

4.1. Організувати нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів під час урочистостей із нагоди свята «Останній дзвоник».

Травень,2015

4.2. Здійснити аналіз якісних показників участі загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та обговорити їх підсумки на нарадах, засіданнях районних методичних об’єднань.

Січень-березень 2015 року

5. Районному методичному кабінету (Кислякова Г.І.):

5.1. Підготувати уточнені заявки щодо складу команд для участі в IІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад на підставі рішень журі

До 01.01.2015

5.2. Оприлюднити на сайті відділу освіти підсумкові протоколи з результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та списки команд - учасників ІІІ етапу

До 06.01.2015

5.3. Здійснити квадрант-аналіз результатів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

До 14.06.2015

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою
В.о. начальника відділу освіти С.Шевченко підписаноС.С

Гладка, 5-05-31
З наказом ознайомлені:
Віза:

Юрисконсульт Т.Саввова
Додаток 1

до наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації

№ 502 від 25.12.2014
Список учнів,

які посіли І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
Біологія
Колєснікова Наталія Юріївна, учениця 8 класу Олександрівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Слюсар Андрій Павлович, учень 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Сухоставський Владислав Олегович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Світлична Анна Віталіївна, учениця 11 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Географія
Бугай Владислав Сергійович, учень 8 класу Золочівської гімназії №1

Черних Владислав Олександрович, учень 9 класу Івашківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Шевченко В’ячеслав Петрович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Гур'єва Анна Романівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Економіка
Куплевацька Даріна Василівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Федорова Лада Вадимівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

Крученюк Аліна Юріївна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Математика
Олійник Анна Олександрівна, учениця 6 класу Золочівської гімназії №1

Погребняк Маргарита Сергіївна, учениця 7 класу Олександрівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Рябовол Аліна Євгенівна, учениця 8 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Борох Євгеній Євгенійович, учень 9 класу Золочівської гімназії №1

Русанов Володимир Леонідович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Дзьонь Аліна Миколаївна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Екологія
Хомич Єлизавета Віталіївна, учениця 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Хімія
Озерська Альона Юріївна, учениця 7 класу Золочівської гімназії №1

Гарбуз Ольга Віталіївна, учениця 8 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Овчаренко Сергій Олександрович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Гур’єва Анна Романівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Фізика
Плужник Владислав Анатолійович, учень 7 класу Ряснянської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Бугай Максим Андрійович, учень 8 класу Золочівської гімназії №1

Куплевацька Даріна Василівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Астрономія
Цилюрик Вадим Євгенійович, учень 10 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Українська мова і література
Карпович Маргарита Артемівна, учениця 7 класу Золочівської гімназії №1

Набока Аліна Юріївна, учениця 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Куплевацька Даріна Василівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Коляда Владислав миколайович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Рудик Катерина Володимирівна, учениця 11 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів
Англійська мова
Набока Аліна Юріївна, учениця 8 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Галицька Антоніна Євгеніївна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Шевченко В’ячеслав Петрович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Шевченко Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Німецька мова
Рибальченко Станіслав Вікторович, учень 8 класу Писарівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Крученюк Аліна Юріївна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Історія
Подорога Олена Владиславівна, учениця 8 класу Івашківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Слюсар Андрій Павлович, учень 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Хрякова Надія Олегівна, учениця 10 класу Ряснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Лисун Микола Віталійович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Правознавство
Лисянська Юлія Сергіївна, учениця 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Раєвська Олександра Віталіївна, учениця 9 класу Олександрівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Єфімова Анастасія Володимирівна, учениця 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Шевченко Ангеліна Анатоліївна, учениця 11 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Кураксіна Юлія Миколаївна, учениця 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Додаток 2

до наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації

№ 502 від 25.12.2014
Список учнів,

які посіли ІI місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
Біологія
Яковенко Каріна Вадимівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

Галицька Антоніна Євгенівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Колодько Анастасія Олегівна, учениця 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Гур’єва Анна Романівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Географія
Радченко Руслана Вадимівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

Ракецька Аліна Валеріївна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Брус Віталій Сергійович, учень 10 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчаль-ного закладу (ясел-садка)) ім.П.Г.Стрижака

Коломієць Віта Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Економіка
Завадська Юлія Володимирівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Сухоставський Владислав Олегович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Гур’єва Анна Романівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Математика
Колісник Римма Олександрівна, учениця 6 класу Золочівської гімназії №1

Сорока Катерина Юріївна, учениця 7 класу Золочівської гімназії №1

Пасічник Мар’яна Вікторівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

Пономаренко Ілля Олегович, учень 9 класу Івашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Гур’єва Анна Романівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Екологія

Шалена Юлія Володимирівна, учениця 11 класу Сковородинівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) імені Г.С.Сковороди

Хімія
Мішенін Ілля Олександрович, учень 7 класу Одноробівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Рябовол Аліна Євгенівна, учениця 8 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Колодько Анастасія Олегівна, учениця 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Рудик Катерина Володимирівна, учениця 11 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Фізика
Коротенко Артем Сергійович, учень 7 класу Ряснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Лебединець Андрій Юрійович, учень 8 класу Золочівської гімназії №1

Рябовол Аліна Євгенівна, учениця 8 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Величко Анастасія Андріївна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Черних Владислав Олександрович, учень 9 класу Івашківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Українська мова і література
Рудик Дмитро Володимирович, учень 7 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Бугай Максим Андрійович, учень 8 класу Золочівської гімназії №1

Слюсар Андрій Павлович, учень 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Шумейко Ірина Володимирівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

Гур’єва Анна Романівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Англійська мова
Олійник Наталія Олегівна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

Рябовол Аліна Євгенівна, учениця 8 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Горішня Аліна Олександрівна, учениця 9 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Тішков Павло Васильович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Балюк Ярослава Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Історія

Гарбуз Ольга Віталіївна, учениця 8 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Полумисний Павло Віталійович, учень 9 класу Золочівської гімназії №1

Троценко Тетяна Сергіївна, учениця 10 класу Олександрівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Ткаченко Денис Володимирович, учень 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Стогній Андрій Володимирович, учень 11 класу Одноробівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів
Правознавство
Скачко Анна Олександрівна, учениця 10 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Додаток 3

до наказу відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації

№ 502 від 25.12.2014
Список учнів,

які посіли ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
Біологія
Завадська Катерина Сергіївна, учениця 8 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Котелевська Аліса Володимирівна, учениця 9 класу Малорогозянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільного навчального закладу (ясел-садка))

Троценко Тетяна Сергіївна, учениця 10 класу Олександрівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Саєнко Карина Геннадіївна, учениця 11 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Географія
Астанін Володимир Олександрович, учень 8 класу Івашківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Слюсар Андрій Павлович, учень 9 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Федорова Лада Вадимівна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

Лисун Максим Віталійович, учень 11 класу Золочівської гімназії №1
Економіка
Байцур Денис Вадимович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1
Математика
Сучкова Влада Євгенівна, учениця 6 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) імені П.Стрижака

Озерська Альона Юріївна, учениця 7 класу Золочівської гімназії №1

Коломієць Віта Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Екологія
Гур’єва Анна Романівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Хімія
Філімонова Дар’я Володимирівна, учениця 7 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ясел-садка) імені П.Г.Стрижака

Колєснікова Наталія Юріївна, учениця 8 класу Олександрівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Куплевацька Даріна Василівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Коломієць Віта Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Фізика
Виноградов Владислав Володимирович, учень 7 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Ришкін Сергій Олександрович, учень 8 класу Удянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу М.М.Угловського

Завадська Юлія Володимирівна, учениця 9 класу Золочівської гімназії №1

Пономаренко Ілля Олегович, учень 9 класу Івашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Скачко Карина Олегівна, учениця 11 класу Феськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Астрономія
Шевченко Юлія Олегівна, учениця 11 класу Одноробівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів
Інформатика
Шевченко Вячеслав Петрович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1
Українська мова і література
Тімченко Анастасія Володимирівнга, учениця 7 класу Ряснянської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Філімонова Дар’я Володимирівна, учениця 7 класу Довжанського НВК (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) ім.П.Стрижака

Федорова Анастасія Сергіївна, учениця 8 класу Золочівської гімназії №1

Манченко Карина Олегівна, учениця 9 класу Довжанського НВК(загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) ім.П.Стрижака

Кручина Юлія Олександрівна, учениця 10 класу Івашківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Балюк Ярослава Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

Англійська мова
Гриценко Карина Миколаївна, учениця 8 класу Довжанського навчально-виховного комплексу (загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу (ясел-садка)) ім.П.Стрижака

Пономаренко Ілля Олегович, учень 9 класу Івашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Хрякова Надія Олегівна, учениця 10 класу Ряснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Рудик Катерина Володимирівна, учениця 11 класу Феськівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Історія
Астанов Володимир Олександрович, учень 8 класу Івашківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Пастухова Яна Олександрівна, учениця 9 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Черних Владислав Олександрович, учень 9 класу Івашківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів

Шевченко В’ячеслав Петрович, учень 10 класу Золочівської гімназії №1

Балюк Ярослава Володимирівна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1
Правознавство
Пастухова Яна Олександрівна, учениця 9 класу Золочівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Сухоставська Карина Юріївна, учениця 10 класу Золочівської гімназії №1

Дзьонь Аліна Миколаївна, учениця 11 класу Золочівської гімназії №1

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка