Пошук по сайту


Нака з

Нака з

Сторінка1/4
  1   2   3   4
ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З



“_14_”___03___2014 р. м. Одеса № _55/ОД__

Про підсумки ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з хімії, фізичної культури, інформатики,

іноземних мов (англійської, німецької,

французької, іспанської) та трудового

навчання у 2013/2014 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2013 року № 447/ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013/2014 навчальному році» з 22 лютого по 02 березня 2014 року Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Одеської загальноосвітньої школи № 27 І-ІІІ ступенів, Одеської спеціалізованої школи №10 І–ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна, Одеської загальноосвітньої школи № 63 І-ІІІ ступенів та Одеської загальноосвітньої школи № 65 І-ІІІ ступенів був проведений ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізичної культури, інформатики, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської) та трудового навчання.

На підставі протоколу спільного засідання журі та оргкомітетів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізичної культури, інформатики, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської) та трудового навчання
Н А К А З У Ю:


  1. Нагородити переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Дипломами І ступеня

Хімія

Солецького Романа Миколайовича, учня 8 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Марченка Дмитра Олеговича, учня 9 класу комунального закладу «Южненська Авторська М.П.Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів» Южненської міської ради

Пирогову Валерію В’ячеславівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Іванова В’ячеслава Володимировича, учня 11 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Фізична культура

Куманова Ігоря Івановича, учня 11 класу Оріхівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Болградського району

Чеботар Олену Сергіївну, ученицю 11 класу Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Одеської міської ради

Інформатика

Галіулліна Миколу Артуровича, учня 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Рашковецького Михайла Михайловича, учня 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Зєнченка Олега Олександровича, учня 11 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Англійська мова

Шевченко Юлію Геннадіївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради

Друмову Орину Олексіївну, ученицю 10 класу Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Іллічівської міської ради

Мухригіну Марію Олегівну, ученицю 11 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Німецька мова

Кучерину Олександру Андріївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Перетолчина Михайла Віталійовича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Віннік Марину Ігорівну, ученицю 11 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Французька мова

Юхимову Софію Борисівну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Соколову Даніеллу Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Павлову Юлію Геннадіївну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Іспанська мова

Насіковську Дар’ю Сергіївну, ученицю 9 класу приватного підприємства «Загальноосвітня школа «Майбуття» І-ІІІ ступенів» м. Одеси

Соловйову Христину В’ячеславівну, ученицю 10 класу приватного підприємства «Загальноосвітня школа «Майбуття» І-ІІІ ступенів» м. Одеси

Копичка Віктора Борисовича, учня 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Трудове навчання

Гешка Павла Петровича, учня 9 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Білгорода-Дністровського

Щербакову Валерію Володимирівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Григоренко Катерину Вадимівну, ученицю 9 класу Білоліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Татарбунарського району

Ткаченка Сергія Валентиновича, учня 11 класу Татарбунарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В.З.Тура Татарбунарського району
Дипломами ІІ ступеня

Хімія

Воропая Дениса Олександровича, учня 8 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Мельник Дарію Олегівну, ученицю 8 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Златова Євгена Владиславовича, учня 9 класу загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів смт Чорноморське Комінтернівського району

Розум Анну Юріївну, ученицю 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради

Таран Тетяну Юріївну, ученицю 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Товстигу Владислава Анатолійовича, учня 11 класу Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей»

Максимову Євгенію Артурівну, ученицю 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Фізична культура

Шарапановського Юрія Вікторовича, учня 11 класу Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району

Желяскову Анастасію Сергіївну, ученицю 11 класу Оріхівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Болградського району

Інформатика

Качурця Олексія Денисовича, учня 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Колєсова Іллю Ігоровича, учня 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 53 І ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Гвоздєва Валерія Дмитровича, учня 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Міська Дмитра Андрійовича, учня 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Єпанчу В'ячеслава Валерійовича, учня 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу №49 «Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради

Явдощука Артема Романовича, учня 11 класу Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Іллічівської міської ради

Англійська мова

Балєсного Микиту Володимировича, учня 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Недайводу Єлизавету Андріївну, ученицю 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Муховіну Дар’ю Олегівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Крижановського Артема Володимировича, учня 10 класу Одеської загальноосвітньої школи №130 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Соколову Ніку Валеріївну, ученицю 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови»

Євстіфеєва Микиту Ігоровича, учня 11 класу Котовського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»

Єжкову Аліну Геннадіївну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 50 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради

Німецька мова

Фучеджи Надію Ігорівну, ученицю 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Беріну Тетяну Геннадіївну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Фетісова Валерія Борисовича, учня 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради


Французька мова

Мудру Анну Борисівну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Вітюк Вікторію Олегівну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Костенка Максима Олеговича, учня 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Олещук Юрія Сергійовича, учня 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Астафьеву Віру Андріївну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Матвєєнко Маргариту Олександрівну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Іспанська мова

Ігнатовського Артема Євгеновича, учня 9 класу Одеської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іспанської мови

Павлюк Анну Олександрівну, ученицю 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Солопову Вероніку Максимівну, ученицю 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Трудове навчання

Радєву Ларису Георгіївну, ученицю 11 класу Новотроянівського навчально-виховного комплексу Болградського району

Посторонко Анастасію Борисівну, ученицю 11 класу Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -ясла-садок» Саратського району

Котюжинського Олексія Руслановича, учня 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 84 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Чернєву Ірину Михайлівну, ученицю 9 класу Котловинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ренійського району

Дяченко Катерину Володимирівну, ученицю 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 89 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Котюжинського Івана Руслановича, учня 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 84 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Стоянова Дениса Олександровича, учня 9 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Татарбунарського району
Дипломами ІІІ ступеня

Хімія

Корнецову Катерину Павлівну, ученицю 8 класу Одеської загальноосвітньої школи №65 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради

Левітського Владислава Анатолійовича, учня 8 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Пасенченко Томаса Олексійовича, учня 8 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Ле Чан Бао Нгок, ученицю 8 класу Одеської загальноосвітньої школи №89 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради

Короля Станіслава Юрійовича, учня 8 класу Одеської спеціалізованої школи №117 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради

Нікулеско Андрія Владиславовича, учня 8 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Білгорода-Дністровського

Драгунова Ігоря Володимировича, учня 8 класу Іллічівської гімназії №1 Іллічівської міської ради

Мортузаєва Нікіту Михайловича, учня 8 класу загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ – ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Чекала Степана Івановича, учня 9 класу Одеської загальноосвітньої школи №30 І - ІІІ ступенів Одеської міської ради

Язвінську Катерину Валеріївну, ученицю 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Грача Олега Вадимовича, учня 9 класу Одеської загальноосвітньої школи №33 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради

Гладуна Антона Михайловича, учня 9 класу Іллічівської гімназії №1 Іллічівської міської ради

Кацідима Дмитра Андрійовича, учня 10 класу Іллічівської гімназії №1 Іллічівської міської ради

Полулях Софію В’ячеславівну, ученицю 10 класу комунального закладу «Южненська Авторська М.П. Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів» Южненської міської ради

Златову Анастасію Петрівну, ученицю 10 класу навчально - виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №1 ім. О. Гончара – ліцей» Балтської районної ради

Тірон Вікторію Олександрівну, ученицю 11 класу Новонекрасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльського району

Кришталевич Ганну Вадимівну, ученицю 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 82 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Крупського Андрія Михайловича, учня 11 класу Іллічівської гімназії №1 Іллічівської міської ради

Дубенка Антона Миколайовича, учня 11 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Громова Романа Євгеновича, учня 11 класу Одеської загальноосвітньої школи №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Бабіченка Євгена Євгеновича, учня 11 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Неїшсало Катерину Сергіївну, ученицю 11 класу Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Калініну Лідію Валентинівну, ученицю 11 класу Одеської загальноосвітньої школи №22 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради

Далакову Аліну Геннадіївну, ученицю 11 класу загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ – ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Бабич Елізу Віталіївну, ученицю 11 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Мінженер Валерію Олександрівну, ученицю 11 класу Багатянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради

Мірчу Марину Василівну, ученицю 11 класу Озернянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради

Михайлову Ольгу Олегівну, ученицю 11 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Фізична культура

Орлова Олександра Івановича, учня 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія №7 - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Макаревич Анну Михайлівну, ученицю 11 класу Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Іллічівської міської ради

Інформатика

Бальчева Артура Валерійовича, учня 9 класу Ізмаїльського політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ст. м. Ізмаїла

Москаленка Романа Володимировича, учня 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 53 І ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Пожидаєва Максима Володимировича, учня 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси
  1   2   3   4

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка