Пошук по сайту


Нака з

Нака з



Новосанжарська районна державна адміністрація

Відділ освіти
Н А К А З
24.10.2013 № 198

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 05.08.2013 № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 № 1318/20056, згідно з наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.12.2011 № 514 «Про затвердження Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 22.12.2011 за № 225/1802, з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, організованого проведення ІІ (районного) та підготовку до ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. З метою організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін створити та затвердити склад членів районного організаційного комітету щодо проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін та склад членів журі по перевірці робіт учасників районних учнівських олімпіад з базових дисциплін.

2. Провести ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за завданнями Полтавського обласного інституту педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського згідно з графіком проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013/2014 навчальному році (додаток 1).

3. Рейтинг результативності участі та списки переможців ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін на основі рекомендацій журі та оргкомітету затвердити відповідним наказом відділу освіти Новосанжарської районної державної адміністрації.

4. Районному методичному кабінету (Лапіна Т.М.):

1) Забезпечити належну організацію й проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, підготувати відповідну документацію (бланки протоколів, звіти).

2) Забезпечити отримання завдань до ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з використанням ресурсів мережі Інтернет.

3) До 26.12.2013 року подати до Полтавського обласного інституту

педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського звіт про проведення ІІ

етапу та заявки на участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових

дисциплін.

4) Перевірку робіт учасників олімпіад з екології, трудового навчання, німецької, французької мов, фізичної культури та спорту, педагогіки і психології здійснити у дні проведення олімпіад з цих дисциплін.

5. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів :

1) Забезпечити участь учнів-переможців І (шкільного) етапу в ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад.

    1. 2) Забезпечити участь учителів у роботі оргкомітетів та журі згідно графіка перевірки робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013/2014 навчальному році (додаток 2).

    2. 3) Учителям, які залучені до роботи в оргкомітетах та журі, компенсувати відпрацьований час у канікулярний період.

    3. 4) Проаналізувати результати шкільних, районних олімпіад, відзначити учнів – переможців та вчителів – предметників на районному святі «Надія твоя, Україно!».

6. Директору Новосанжарського навчально–виховного комплексу (Решетило М.І.) забезпечити необхідні умови для роботи учнів, оргкомітету та журі.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача районним методичним кабінетом Лапіну Т.М.
Т. в. о. начальника С. М. Зубашич


Проект наказу вносить:

Методист загальної середньої освіти

районного методичного кабінету Л. Б. Добриденко

ПОГОДЖЕНО:
Завідувач районним

методичним кабінетом Т. М. Лапіна

Головний бухгалтер

відділу освіти В. І. Стовба

Юрист відділу освіти А. Г. Троян

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

Новосанжарської

райдержадміністрації

24.10.2013 № 198
Склад

членів районного організаційного комітету

щодо проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін
Голова районного оргкомітету: Лапіна Т.М., завідувач районним методичним кабінетом.

Члени районного оргкомітету :

Добриденко Л.Б., методист районного методичного кабінету,

Береза Л.П., методист районного методичного кабінету,

Вовк О.О., методист районного методичного кабінету,

Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету,

Мариніна С.Л., методист районного методичного кабінету,

Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету,

Кульчинський О.В., методист районного методичного кабінету.
АНГЛІЙСЬКА МОВА

Голова оргкомітету: Береза Л.П., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Крикля Л.І. , вчитель англійської мови Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Сіврюк О.М., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Лещенко Т.М., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Лелюх О.О. , вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Брус О.Д., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Зимовець Ю.М., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Корба Н.А. , вчитель англійської мови Лівенського навчально - виховного комплексу,

Шимко Ю.М. , вчитель англійської мови Драбинівського навчально - виховного комплексу,

Гриневич Н.А., вчитель англійської мови Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Довгоженко О.М. , вчитель англійської мови ПологівськоЇ загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Сокіл В.Ю., вчитель англійської мови Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Степаненко Т.В., вчитель англійської мови Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Гаврилюк Н.Г., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Шиловська Т.О. , вчитель англійської мови Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Коба М.С. , вчитель англійської мови Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Шаріпова Л.Ф., вчитель англійської мови Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова оргкомітету: Вовк О.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Дмитренко В.О., вчитель української мови та літератури Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Огир А.М., вчитель української мови та літератури Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Середа В.О., вчитель української мови та літератури Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Блик Н.П., вчитель української мови та літератури Драбинівського навчально - виховного комплексу,

Карповець Л.М., вчитель української мови та літератури Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких,

Сорокова В.Г., вчитель української мови та літератури Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А Клименка,

Камуз Л.М., вчитель української мови та літератури Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. мені ОксаниМешко,

Чубко А.Л., вчитель української мови та літератури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Солодовник Т.І., вчитель української мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Кобзиста Н.М., вчитель української мови та літератури Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Мойсак А.В., вчитель української мови та літератури Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Житник Т.О., вчитель української мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Мойсак С.В., вчитель української мови та літератури Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Малярова Н.І., вчитель української мови та літератури Стовбинодолинського навчально - виховного комплексу,

Бондаренко С.Г., вчитель української мови та літератури Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Копитіна С.В., вчитель української мови та літератури Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Хавер Л.В., вчитель української мови та літератури Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.
РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

Голова оргкомітету: Вовк О.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Максименко Л.С., вчитель російської мови і літератури Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Рябенко Н.О., вчитель російської мови і літератури Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Корба Н.А., вчитель російської мови і літератури Лівенського навчально - виховного комплексу,

Боярська С.В., вчитель російської мови і літератури Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Миненко Г.І., вчитель російської мови і літератури Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Хавер Л.В., вчитель російської мови і літератури Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Пода Н.А., вчитель російської мови та літератури Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Воронько І.Ю., вчитель російської мови і літератури Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Сокіл В.Ю., вчитель російської мови і літератури Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. мені Бориса Олійника.
ЕКОНОМІКА

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Соверткова В.Д., вчитель економіки Полузірського навчально - виховного комплексу,

Тищенко Л.М., вчитель економіки Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких,

Співак О.А., вчитель економіки Драбинівського навчально-виховного комплексу.
ІСТОРІЯ

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Кулак С.Д., учитель історії Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Маслей В.В., вчитель історії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких,

Шпіка Н.М., вчитель історії Богданівського навчально – виховного комплексу,

Солодовник Ю.М. , вчитель історії Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Киричок С.В., вчитель історії Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Соколова О.Б., вчитель історії Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Борсук В.І., вчитель історії Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

П’ятак В.І., вчитель історії Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.
ГЕОГРАФІЯ

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Козирод В.М., вчитель географії Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Тищенко Л.М., вчитель географії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких,

Корсун Т.С. , вчитель географії Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко,

Яценко Н.О., вчитель географії Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Дерев’янко Н. Є., вчитель географії Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Таран О. М. , вчитель географії Стовбинодолинського навчально – виховного комплексу,

Диряга Ю. І., вчитель географії Лівенського навчально – виховного комплексу,

Киричок С. В., вчитель географії Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Соколова О. Б., вчитель географії Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Красюк С.В. , вчитель географії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника.
ПРАВОЗНАВСТВО

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Суткова Н.Г. , вчитель правознавства Драбинівського навчально – виховного комплексу,

Борсук В.І., вчитель правознавства Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Марусич Т.В., вчитель правознавства Стовбинодолинського навчально – виховного комплексу,

Яценко Н.О., вчитель правознавства Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Шпіка Н.М., вчитель правознавства Богданівського навчально – виховного комплексу,

Солодовник Ю.М., вчитель правознавства Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.
ІНФОРМАТИКА

Голова оргкомітету : Лапіна Т.М., завідувач районним методичним кабінетом.

Члени оргкомітету:

Решетило М.І., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Чумак А.В., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Чумак А.А., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу.
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Голова оргкомітету : Лапіна Т.М., завідувач районним методичним кабінетом.

Члени оргкомітету:

Решетило М.І., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Чумак А.А., вчитель інформатики Новосанжарського навчально – виховного комплексу.
МАТЕМАТИКА

Голова оргкомітету: Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Пуха С.Г., вчитель математики Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Куценко С.М., вчитель математики Лівенського навчально – виховного комплексу,

Обриньба Н.Л., вчитель математики Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Руденко Н.М., вчитель математики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Бунецька В.О. , вчитель математики Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Голуб Г.С., вчитель математики Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Лукященко Л.О., вчитель математики Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко,

Давиденко Г.М., вчитель математики Богданівського навчально – виховного комплексу,

Гайдар І.Ю., вчитель математики Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А. Клименка,

Жданова Н.М., вчитель математики Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Павелко Є.В. , вчитель математики Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Єщенко К.А., вчитель математики Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
ФІЗИКА

Голова оргкомітету: Кульчинський О.В., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Рубайко Н.І., вчитель фізики Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Лубенець О.О., вчитель фізики Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Терещенко В.В., вчитель фізики Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Мостова М.І., вчитель фізики Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Матіцина І.П., вчитель фізики Стовбинодолинського навчально – виховного комплексу,

Давиденко М.І., вчитель фізики Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Самойленко С.С., вчитель фізики Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Сердюк В.Ф., вчитель фізики Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Маслак О.Т., вчитель фізики Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Заворотний О.О., вчитель фізики Сухомаячківської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів.
АСТРОНОМІЯ

Голова оргкомітету: Кульчинський О.В., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Заворотній О.О., вчитель Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Січкар Л.В., вчитель Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.
БІОЛОГІЯ

Голова оргкомітету: Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету :

Стрижак Т.М., вчитель біології Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Білик В.В., вчитель біології Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Співак Н.Б., вчитель біології Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Курбанова Р.О., вчитель біології Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІ

ст.,

Грицай Н.А., вчитель біології Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ

ст.,

Корсун Т.С., вчитель біології Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ

ст. імені Оксани Мешко,

Трохименко Л.М., вчитель біології Великосолонцівської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ст.,

Скидан Л.Є., вчитель біології Малоперещепинської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ст. ім. М.А Клименка,

Грек Л.Є., вчитель біології Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
ХІМІЯ

Голова оргкомітету: Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Теличко Л.М., вчитель хімії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені

академіків Левицьких,

Галушко О.М., вчитель хімії Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Терновий В.М., вчитель хімії Полузірського навчально – виховного комплексу,

Пасько Є.О., вчитель хімії Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ

ст.,

Буханець О.В., вчитель хімії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

імені Бориса Олійника,

Пузир М.М., вчитель хімії Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ

ст.,

Васюта Н.В., вчитель хімії Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ

ст.,

Співак Н.Б., вчитель хімії Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.


Завідувач районним

методичним кабінетом Т.М.Лапіна

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ відділу освіти

Новосанжарської

райдержадміністрації

24.10.2013 № 198
Склад

членів журі по перевірці робіт учасників

районних учнівських олімпіад з базових дисциплін
АНГЛІЙСЬКА МОВА

Голова журі: Береза Л.П., методист районного методичного кабінету.

Члени журі:

Сіврюк О.М., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Зимовець Ю.М., вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Лещенко Т.М. , вчитель англійської мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Заїка Л.О., вчитель англійської мови Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких,

Лоза Т.М., вчитель англійської мови Малоперещепинької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А.Клименко,

Шаріпова Л.Ф., вчитель англійської мови Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Сокіл В.Ю., вчитель англійської мови Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Дашко Н.Г., вчитель англійської мови Богданівського навчально - виховного комплексу,

Лях С.А., вчитель англійської мови Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Овчаренко О.М., вчитель англійської мови Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Шимко Ю.М., вчитель англійської мови Драбинівського навчально - виховного комплексу.

НІМЕЦЬКА ТА ФРАНЦУЗЬКА МОВИ

Голова оргкомітету та журі: Береза Л.П., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Злобинець С.Ю., вчитель німецької мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Авдеєва Н.П., вчитель німецької мови Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Інда Г.К., вчитель французької мови Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко,

Радько І.П., вчитель німецької мови Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Голова оргкомітету: Береза Л.П., методист районного методичного кабінету.

Голова журі :

Сліпець В.М., вчитель фізичної культури Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Члени оргкомітету та журі:

Житник С.М., вчитель фізичної культури Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Дерев’янко О.П., вчитель фізичної культури Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Постольник М.І., вчитель фізичної культури Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Касян Г.В., вчитель фізичної культури Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Варич О.М., вчитель фізичної культури Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Терновий В.М., вчитель фізичної культури Полузірського навчально - виховного комплексу,

Давиденко М.І., вчитель фізичної культури Богданівського навчально - виховного комплексу,

Трипуз Є.І., вчитель фізичної культури Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Скляр С.А., вчитель фізичної культури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Сліпець А.В., вчитель фізичної культури Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Асауленко Л.М., вчитель фізичної культури Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Забічук В.В., вчитель фізичної культури Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко,

Свищ О.І., вчитель фізичної культури Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Рязанова І.В., вчитель фізичної культури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Чорногрядський М.Б., вчитель фізичної культури Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова журі: Дерев’янко С.М., керівник РМО вчителів української мови та літератури Новосанжарського навчально – виховного комплексу.

Члени журі:

Тищенко Г.Ф.,вчитель української мови та літератури Новосанжарського навчально–виховного комплексу,

Вожегова Н.С., вчитель української мови та літератури Новосанжарського навчально–виховного комплексу,

Пасашкова Н.П., вчитель української мови та літератури Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Облап Ж.В.,вчитель української мови та літератури Драбинівського навчально–виховного комплексу,

Дзюбан Л.О., вчитель української мови та літератури Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко,

Журавель О.О.,вчитель української мови та літератури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Грицай Т.Л., вчитель української мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Заворотна Г.Д., вчитель української мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Гусак Н.А., вчитель української мови та літератури Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Мокляк Т.М., вчитель української мови та літератури Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Бойцова Л.А.,вчитель української мови та літератури Полузірського навчально – виховного комплексу,

Вакула О.А., вчитель української мови та літератури Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Павелко І.А.,вчитель української мови та літератури Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Марченко О.М.,вчитель української мови та літератури Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова журі: Кольба С.В., керівник РМО вчителів російської мови та літератури Новосанжарського навчально – виховного комплексу.

Члени журі:

Скубій І.М., вчитель російської мови та літератури Новосанжарського навчально–виховного комплексу,

Камуз Л.П., вчитель російської мови та літератури Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Шкільна О.Г., вчитель російської мови та літератури Новосанжарського навчально–виховного комплексу,

Співак Л.С., вчитель російської мови та літератури Драбинівського навчально–виховного комплексу,

Бриж С.В., вчитель російської мови та літератури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Шерстюк Н.Д., вчитель російської мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Тихоненко Л.М., вчитель російської мови та літератури Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Зінич Н.М., вчитель російської мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

ЕКОНОМІКА

Голова журі : Білокінь В.І., вчитель економіки Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Члени журі :

Рудь З.Ф., вчитель економіки Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Білоцерківець Т.А., вчитель економіки Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Руденко І. В., вчитель економіки Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Дем’яненко Т.С., вчитель економіки Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А. Клименка.
ІСТОРІЯ

Голова журі: Бунецька Г.В., керівник РМО вчителів історії Новосанжарського навчально – виховного комплексу.

Члени журі:

Скирда Н.М., вчитель історії Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Кирчата А.П., вчитель історії Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Забічук Т.Т., вчитель історії Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко,

Хмиз А.В., вчитель історії Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Білокінь В.І., вчитель історії Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Дем’яненко Л.О., вчитель історії Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А. Клименка,

Білоцерківець Т.А., вчитель історії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Шерстюк І.М., вчитель історії Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Зотова Н.Ю., вчитель історії Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Бодак М.І., вчитель історії Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Кизим О.М.,вчитель історії Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
ГЕОГРАФІЯ

Голова журі: Васюта З.І., голова РМО вчителів географії, вчитель Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Члени журі :

Величко О.Б., вчитель географії Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Нездойминога В.І., вчитель географії Драбинівського навчально – виховного комплексу,

Мокляк А.Г., вчитель географії Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Білоцерківець Т.А., вчитель географії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Рубайко Л.В., вчитель географії Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Вергун К.М. , вчитель географії Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А. Клименка,

Любимська Л.Л.,вчитель географії Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Мовчан С.А., вчитель географії Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.
ПРАВОЗНАВСТВО

Голова журі: Двірна В.Г. вчитель правознавства Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Члени журі:

Скирда Н.М., вчитель правознавства Новосанжарського навчально–виховного комплексу,

Хмиз А.В.,вчитель правознавства Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Шерстюк Н.Д., вчитель правознавства Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Диряга Ю.І., вчитель правознавства Лівенського навчально – виховного комплексу,

Забічук Т.Т., вчитель правознавства Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Оксани Мешко,

Горобець С.В.,вчитель правознавства Полузірського навчально- виховного комплексу,

Самойленко Ж.А., вчитель правознавства Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Мовчан С.А., вчитель правознавства Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Кизим О.М., вчитель правознавства Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
ПЕДАГОГІКА та ПСИХОЛОГІЯ

Голова журі: Лапіна Т.М., завідувач районним методичним кабінетом.

Члени оргкомітету та журі:

Мариніна С.Л., методист районного методичного кабінету,

Добриденко Л.Б., методист районного методичного кабінету,

Коба В.М., вчитель початкових класів Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Татамірова І.О., заступник директора з навчально – виховної роботи Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Співак Н.Б., практичний психолог Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Шовкопляс Н.І., практичний психолог Новосанжарського навчально – виховного комплексу,

Царенко Г.Б., вчитель української мови та літератури Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Білоконь А.А., вчитель української мови та літератури Новосанжарського навчально - виховного комплексу.

ІНФОРМАТИКА

Голова журі : Решетило М.І., вчитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі :

Чумак А.В., вчитель інформатики Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Чумак А.А., вчитель інформатики Новосанжарського навчально - виховного комплексу.
МАТЕМАТИКА

Голова журі: Десятун О.Ф., вчитель математики Новосанжарського навчально - виховного комплексу.

Члени журі:

Бариш Н.М., вчитель математики Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Джежела Л.М., вчитель математики Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Коробка О.М., вчитель математики Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Яременко Л.В., вчитель математики Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Янко М.В., вчитель математики Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Дем’яненко Т.С., вчитель математики Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А. Клименка,

Максименко Н.О.,вчитель математики Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

НіколенкоН.В., вчитель математики Стовбинодолинського навчально - виховного комплексу,

Пасько Г.М., вчитель математики Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Жорняк Л.Ю., вчитель математики Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Тимощук Н.О., вчитель математики Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Голова журі : Чумак А.А., вчитель інформатики Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Члени журі :

Москаленко О.В., вчитель інформатики Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Пузир М.М., вчитель інформатики Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Голуб Г.С., вчитель інформатики Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
ФІЗИКА

Голова журі :Січкар Л.В., вчитель фізики Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Члени журі :

Єфанов Е.А., вчитель фізики Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А. Клименка,

Луценко В.А., вчитель фізики Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Павелко О.М., вчитель фізики Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Мехедько В.О., вчитель фізики Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Москаленко О.В., вчитель фізики Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Горбенко О.Ф., вчитель фізики Драбинівського навчально - виховного комплексу,

Ганжа Т.В., вчитель фізики Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Підлісна О.І., вчитель фізики Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. імені Бориса Олійника,

Сердюк М.І., вчитель фізики Полузірського навчально - виховного комплексу.

АСТРОНОМІЯ

Голова журі: Січкар Л.В., керівник РМО вчителів фізики, вчитель фізики Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Члени журі:

Єфанов Е.А., вчитель астрономії Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Ганжа Т.В., вчитель астрономії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
БІОЛОГІЯ

Голова журі: Конько В.Д., вчитель біології Новосанжарського навчально - виховного комплексу.

Члени журі:

Жильченко О.Т., вчитель біології Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Омельченко Т.М., вчитель біології Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Жученко Д.Б., вчитель біології Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Галушко В.В., вчитель біології Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Лях Н.О., вчитель біології Полузірського навчально - виховного комплексу,

Співак О.А., вчитель біології Драбинівського навчально - виховного комплексу.
ХІМІЯ

Голова журі : Коробкін К В., вчитель хімії Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Члени журі :

Теличко Л.М., вчитель хімії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Андреєнко А.О., вчитель хімії Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А.Клименка,

Вусик С.В., вчитель хімії Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Жильченко В.А., вчитель хімії Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Селюк Т.М., вчитель хімії Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Нездойминого В.І., вчитель хімії Драбинівського навчально - виховного комплексу,

Янко Л.І., вчитель хімії Новосанжарського навчально - виховного комплексу.
ЕКОЛОГІЯ

Голова оргкомітету та журі: Гаврилюк К.А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Вісич К.П., вчитель біології Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Костянецький Г.Ф., вчитель біології Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Дерев’янко Н.Є., вчитель біології Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.,

Жученко Д.Б., вчитель біології Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Співак Н.Б., вчитель біології Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Голова оргкомітету та журі: Кульчинський О.В., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Свідерський О.М., вчитель трудового навчання Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Леонтюк Ю.М., вчитель трудового навчання Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Байбара Т.В., вчитель трудового навчання Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Поставна С.О., вчитель трудового навчання Новосанжарського навчально - виховного комплексу,

Козирод В.М., вчитель трудового навчання Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Паламар О.М., вчитель трудового навчання Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,

Гецко Н.І., вчитель трудового навчання Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Волоський В.М., вчитель трудового навчання Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
Завідувач районним

методичним кабінетом Т.М. Лапіна

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Щодо затвердження Державного класифікатора України "Класифікація основних фондів"

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Сокальської районної державної адміністрації львівської області 80000,м. Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail:...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Білоцерківського району сучасних І якісних підручників, відповідно до Положення про апробацію та моніторингові дослідження навчальної...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка