Пошук по сайту


Наради при директорі по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 від 04. 11. 2008 р

Наради при директорі по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 від 04. 11. 2008 р

Сторінка1/2
  1   2
Протокол №4

наради при директорі

по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3

від 04.11.2008 р.
На нараді присутні:

  • заступники директора школи з НВР та ВР

Маринченко Е.О., Стеценко Л.Г.;

  • класоводи 1-4 класів;

  • класні керівники 5-11 класів;

  • вчителі предметники.



Порядок денний.



  1. Стан ведення шкільної документації.

Інформація директора школи Кирилюка В.В.


  1. Результати шкільних предметних олімпіад і підготовка до міських олімпіад.

Інформація заступника директора школи з НВР Маринченка Е.О.


  1. Гурткова та спортивно-масова робота в школі, охоплення учнів, її результативність.

Інформація заступника директора школи з ВР Стеценко Л.Г.

І. Слухали: директора школи Кирилюка В.В. „ Про результати перевірки ведення ділової документації “. Він повідомив про результати перевірки адміністрацією школи ведення ділової документації відповідно до інструкції ведення ділової документації у загальноосвітніх закладах IIII ступенів, затвердженої наказом № 240 Міністерства освіти і науки України 23.06.2000 року.

Детальніше зупинився на результатах перевірки ведення класних журналів 1 – 11 класів. В початковій школі були допущені виправлення балів поточного оцінювання класоводами Слідюк О.В. ( 3Б клас ), Горбачовою Л.М. ( 3А клас ). В школі II – III ступенів майже у всіх класних керівників спостерігається невідповідність обліку відвідування навчальних занять на сторінках, які ведуть вчителі – предметними, та загального обліку відвідування. Багато вчителів предметників, а саме Аркатова Л.В., Шеремет Г.І., Чаус Н.В., Сімак О.І., Родителева В.А., Ушкал В.М., Грищенко В.І., Малютіна Т.О., Лях І.А., Давиденко О.О., Бурик О.І., допускають порушення щодо записів змісту уроку, домашніх завдань.

Деякі вчителі – предметними допускають несвоєчасність занесення до класного журналу результатів оцінювання письмових контрольних робіт, а саме Аркатова Л.В., Родителева В.А., Лях І.А. З порушеннями ведеться тематичний облік навчальних досягнень учнів у вчителів: Ігнатенко В.Л., Лях І.А., Давиденко О.О., Родителева В.А., Гончаренко Н.І., Шеремет Г.І., Сімак О.І., Дубина О.М., Гриценко В.І.

За результатами перевірки в розділі „ Зауваження до ведення класних журналу “ адміністрацією закладу зроблені записи наслідків перевірки вказані терміни усунення недоліків, та видано наказ по школі.
Виступили: Маринченко Е.О., заступник директора школи з НВР, Стеценко Л.Г., заступник директора школи з ВР, Понирко Г.Ф., класний керівник 11 класу, Лещенко Н.Ф., куратор початкової школи.
Ухвалили:

1.Класоводам, класним керівникам, вчителям – предметникам:

1.1 Детально ознайомитися з методичними рекомендаціями МОН України, обл., управління освіти і науки, міського відділу освіти стосовно ведення класних журналів, неухильно їх дотримуватись;

1.2 Вивчити вказівки щодо ведення журналу;

1.3 Вказані недоліки, які були виявлені під час перевірки ведення класних журналів, усунути до 25.11.08 року

2. Заступнику директора з НВР, ВР Маринченко Е.О., Стеценко Л. Г. посилити контроль за роботою членів педагогічного колективу, щодо ведення класних журналів та іншої шкільної документації.

3. Попередити вчителів: Родителеву В.А., Ігнатенко В.Л., щодо недопустимості значних порушень правил ведення класних журналів.

4. Всім членам педагогічного колективу ще раз ознайомити з інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах I – III ступенів ( наказ № 240 від 23.06.2000 року МОН України );

5. Звернути увагу класоводів та класних керівників щодо відповідності обліку відвідування учнями навчальних занять та довідками в особових справах учнів.

6. Вжити заходів, щодо закупівлі медичних карток для учнів 1 – х класів.

7. Уточнити списки первинного обліку дітей, які підлягають навчанню в 2009/10 н. р.

8. Усунути недоліки в веденні документації відповідно до нормативно-правової бази з питань охорони праці ( переглянути інструкції з охорони праці і т.д. ) до 01.12.2008 р.
II. Слухали: заступника директора з НВР Маринченка Е.О. „ Про результати шкільних предметних олімпіад і підготовка до міських олімпіад “. Відповідно до наказу № 271 по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 від 17.10.2008 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2008 році» був проведений I етап олімпіад.

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін такі:

    1. З української мови:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Зеленська Марія Анатоліївна

      7

      7

      І



      Лагута Марія В’ячеславівна

      7

      7

      І



      Дєдіщева Аліна Ігорівна

      7

      7

      ІІІ



      Гальченко Катерина Андріївна

      8

      8

      ІІ



      Давидова Дар’я Андріївна

      8

      8

      І



      Козюбіна Валерія Андріївна

      8

      8

      ІІІ



      Зикова Катерина Андріївна

      9

      9

      І



      Матковська Аліна Валеріївна

      9

      9

      ІІ



      Антонова Євгенія Сергіївна

      10

      10

      І



      Шулік Вікторія Володимирівна

      10

      10

      ІІІ



      Муслітдінова Ельміра Нариманівна

      11

      11

      ІІ



      Кебець Ірина Олександрівна

      11

      11

      І



      Славченко Надія Олегівна

      11

      11

      ІІІ

    2. З математики:

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас навч.

Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

Місце зайняте на І етапі олімпіади

1

2

5

6

7



Шаповал Катерина Олексіївна

6

6

І



Цимбаленко Ангеліна Андріївна

6

6

ІІ



Толковець Вікторія Вікторівна

6

6

ІІІ



Біла Вікторія Вікторівна

7

7

ІІ



Васильченко Дар’я Олександрівна

7

7

І



Химан Богдан Юрійович

7

7

ІІІ



Бадуліна Каріна Володимирівна

8

8

І



Тищенко Богдан Андрійович

8

8

ІІ



Богдан Діана Віталіївна

8

8

ІІІ



Єрошова Антоніна Сергіївна

9

9

І



Біликов Владислав Володимирович

9

9

ІІ



Гусляниця Ігор Ігорович

9

9

ІІ



Ткачова Олена Анатоліївна

10

10

ІІ



Шулік Вікторія Володимирівна

10

10

ІІІ



Славченко Надія Олегівна

11

11

ІІІ



Левченко Ігор Володимирович

11

11

V



    1. З англійської мови

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Козюбіна Валерія Андріївна

      8

      8

      І



      Толковець Катерина Вікторівна

      8

      8

      ІІІ



      Ющенко Лариса Миколаївна

      9

      9

      І



      Зикова Катерина Андріївна

      9

      9

      ІІ



      Тукіна Анна Володимирівна

      9

      9

      ІІІ



      Себельдіна Ганна Сергіївна

      10

      10

      ІІ



      Шулік Вікторія Володимирівна

      10

      10

      І



      Михайлик Марія Миколаївна

      11

      11

      ІІ



      Дещенко Рузана Сергіївна

      11

      11

      І

    2. З фізики

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Химан Богдан Юрійович

      7

      7

      І



      Цибіна Анна Анатоліївна

      7

      7

      ІІ



      Богдан Діана Віталіївна

      8

      8

      ІІ



      Бадуліна Каріна Володимирівна

      8

      8

      ІV



      Троша Тетяна Сергіївна

      8

      8

      ІІІ



      Біликов Владислав Володимирович

      9

      9

      І



      Єрошова Антоніна Сергіївна

      9

      9

      ІІ



      Заїка Юрій Вікторович

      10

      10

      І



      Ярина Дмитро Юрійович

      10

      10

      ІІ



      Сорока Костянтин Юрійович

      10

      10

      ІV



      Левченко Ігор Володимирович

      11

      11

      І



      Соколов Єгор Олександрович

      11

      11

      ІІІ



      Понирко Віталій Олександрович

      11

      11

      ІІ

    3. З зарубіжної літератури:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Лагута Марія Олександрівна

      7

      7

      І



      Зеленська Марія Анатоліївна

      7

      7

      ІІ



      Дєдіщева Аліна Ігорівна

      7

      7

      ІІІ



      Давидова Дар’я Андріївна

      8

      8

      І



      Козюбіна Валерія Андріївна

      8

      8

      ІІ



      Толковець Катерина Вікторівна

      8

      8

      ІІІ



      Вахмяніна Наталія Анатоліївна

      9

      9

      ІІІ



      Зикова Катерина Андріївна

      9

      9

      І



      Москальцова Анна Вікторівна

      9

      9

      ІІ



      Антонова Євгенія Сергіївна

      10

      10

      І



      Шулік Вікторія Володимирівна

      10

      10

      ІІ



      Кебець Ірина Олександрівна

      11

      11

      ІІ



      Муслітдінова Ельміра Нариманівна

      11

      11

      ІІІ

    4. З історії:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Бесараб Нікіта Сергійович

      8

      8

      І



      Єрмоленко Тетяна Сергіївна

      8

      8

      ІІ



      Тищенко Богдан Андрійович

      8

      8

      ІІІ



      Дубина В’ячеслав Віталійович

      9

      9

      І



      Краснощок Ірина Миколаївна

      9

      9

      ІІІ



      Марченко Ганна Вікторівна

      10

      10

      І



      Антонова Євгенія Сергіївна

      10

      10

      ІІ



      Єрошова Поліна Сергіївна

      11

      11

      І



      Левченко Ігор Володимирович

      11

      11

      ІІІ

    5. З правознавства:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Дубина В’ячеслав Віталійович

      9

      9

      І



      Краснощок Ірина Миколаївна

      9

      9

      ІV



      Вахмяніна Наталія Анатоліївна

      9

      9

      ІV



      Антонова Євгенія Сергіївна

      10

      10

      І



      Марченко Анна Вікторівна

      10

      10

      ІІІ



      Мартиненко Дмитро Сергійович

      10

      10

      ІV

    6. З біології:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Гололобова Наталія Василівна

      8

      8

      І



      Ющенко Вероніка Олегівна

      8

      8

      ІІ



      Скрипка Яна Вікторівна

      8

      8

      ІІІ



      Бадулін Віталій Володимирович

      9

      9

      І



      Москальцова Анна Вікторівна

      9

      9

      ІІІ



      Шулік Вікторія Володимирівна

      10

      10

      І



      Себельдіна Анна Сергіївна

      10

      10

      ІІІ



      Клейншмідт Артем Русланович

      11

      11

      І



      Діденко Каріна Сергіївна

      11

      11

      ІІІ

    7. З інформатики:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7

      1

      Заїка Юрій Вікторович

      10

      10

      ІІІ

      2

      Ткачова Олена Анатоліївна

      10

      10

      ІV

      3

      Понирко Віталій Олександрович

      11

      11

      ІІ

      4

      Соколов Єгор Олександрович

      11

      11

      ІV

    8. З економіки:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7

      1

      Сорока Костянтин Сергійович

      10

      10

      ІІІ

      2

      Заїка Юрій Вікторович

      10

      10

      ІV

      3

      Гавриленко Альона Ігорівна

      11

      11

      І

    9. З географії:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Васильченко Дар’я Олександрівна

      7

      7

      І



      Лагута марія В’ячеславівна

      7

      7

      ІІ



      Козюбіна Валерія Андріївна

      8

      8

      І



      Бесараб Микита Сергійович

      8

      8

      ІІ



      Зикова Катерина Андріївна

      9

      9

      І



      Бадулін Віталій Володимирович

      9

      9

      ІІ



      Марченко Ганна Вікторівна

      10

      10

      І



      Ткачова Олена Анатоліївна

      10

      10

      ІІІ

    10. З хімії:

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Гальченко Катерина Олександрівна

      8

      8

      І



      Козюбіна Валерія Андріївна

      8

      8

      ІІ



      Скрипка Яна Вікторівна

      8

      8

      ІІІ



      Ядута Олексій Вікторович

      9

      9

      ІІ



      Бадулін Віталій Володимирович

      9

      9

      ІV



      Ткачова Олена Анатоліївна

      10

      10

      І



      Рева Тетяна Олександрівна

      10

      10

      ІІ



      Славченко Надія Олегівна

      11

      11

      ІІ



      Понирко Віталій Олександрович

      11

      11

      ІІІ

    11. З трудового навчання (хлопці)

      № п/п

      П.І.Б. учня

      Клас навч.

      Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

      Місце зайняте на І етапі олімпіади

      1

      2

      5

      6

      7



      Родченко Євген Андрійович

      8

      9

      ІІІ



      Лазарєв Олександр Вікторович

      8

      9

      ІІІ



      Володько Роман Петрович

      9

      9

      ІІ



      Павлик Андрій Іванович

      9

      9

      ІІ



      Мартиненко Дмитро Сергійович

      10

      11

      ІІІ



      Левченко Ігор Володимирович

      11

      11

      ІІ

    12. З трудового навчання (дівчата)

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас навч.

Клас, за який виконувалося завдання на олімпіаді

Місце зайняте на І етапі олімпіади

1

2

5

6

7

1

Зикова Катерина Андріївна

9

9

І

2

Вахмяніна Наталія Анатоліївна

9

9

ІІІ

3

Москальцова Анна Вікторівна

9

9

ІІІ

4

Гавриленко Альона Ігорівна

11

11

І

5

Крекотень Валерія Миколаївна

11

11

ІІІ


  1   2

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Наради при директорі по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 від 20. 03. 2009 р
Стан організації та проведення виховних заходів класоводами та класними керівниками

Наради при директорі по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 від 21. 04. 2009 р
Обговорення переліку проведення ремонтних робіт по школі. Залучення до цієї роботи спонсорів, батьків учнів школи

Наради при директорі по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 від 23. 06. 2009 р
Дотримання учнями правил техніки безпеки, запобігання дитячому травматизму в літній період 2009 року

Наради при директорі по Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 від 19. 05. 2009 р
Про підготовку школи до проведення змістовного відпочинку, оздоровлення та трудової зайнятості школярів під час літніх канікул 2009...

Наказ по володимирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів петрівської...
Відповідно до наказу по навчальному закладу від 07 вересня 2012 року №186 був проведений моніторинг по якості роботи з обдарованими...

Перелік навчальних програм в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ...
Комплекс навчально-розвивальних програм для 1-4 класів загальноос-вітньої школи. Рівкінд Ф. М

Комунальний заклад «Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній...
«Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»

Комунальний заклад «Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній...
«Андріївська середня загальноосвітня школа- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»

Робочий навчальний план харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ...
Кабінету Міністрів України від 27. 08. 2010 №778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Державних санітарних...

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23»
Автор подає опис ресурсів мережі Інтернет, які використовує під час викладання інформатики у середній та старшій школі



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

info.lekciya.com.ua
Головна сторінка